Flormar’dan yeni koleksiyon

Size yeni bir koleksiyon haberimiz var! Flormar’ın yeni koleksiyonu Techno Fit, günlük kullanıma uygun ürünleri ile spor yaparken de güzelliğinden ödün vermek istemeyen makyaj severler için tasarlandı.

Pürüzsüz bir cilt için antioksidan içerikli bakım ürünlerininde bulunduğu Flormar Techno Fit ten ürünleri, spor yaperken gözlerinizde rahat kullanım ve kalıcılık sağlayan göz kalemleri, dudağınızda bakımlı görünüm sağlayan rujları, yanağınızda doğal bir görünüm kazandıran ürünlerine son olarak yarı mat görünümdeki yağlı yapıdaki ojeleri ile spor koleksiyonunu tamamlıyor.

Biz Bebek Muhabbeti olarak Tekno Fit koleksiyonunu deneyimledik ve eğer spor dışında bakımlı bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu seri tam size göre. Abartı makyaj yapmayı sevmem ama bakımlı görünmek isteyenlere öneriyoruz. Ellerinize mat ancak dikkat çeken bir renk hakim olurken, dudaklarınızda kendinizin renk tonunu belirleyebileceğiniz sadelikte bir ruj ile güne başlayabilirsiniz. Krem far yapısı ile göz makyajınızı kısa süre kalem ve rimel ile tamamlayabiliyorsunuz.

Bazı günler tempolu geçtiği için neredeyse spordaki performansınızdan pek bir farkı olmaz. İşte tam da bu zamanda küçük dokunuşlarla kendinizi yenileyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ