Sephora’dan Sevgililer Gününe özel indirim kampanyası

İçerisinde sevdiğinize küçük sürprizlerle sonsuz duygular yaşatabileceğiniz onlarca çeşit marka ve ürün bulunan Sephora, Sevgililer Gününe özel sizler için indirim kampanyası hazırladı. Kalbi aşkla çarpan güzellik tutkunlarının kaçırmaması gereken Sevgililer Günü’ne özel kampanya, avantajlı tekliflerle 1 Şubat’ta saat 19:00’da Sephora mobil uygulamasında ön satış özel olarak başladı. Kampanya, 2-14 Şubat tarihleri arasında ise tüm Sephora mağazalarında geçerli olacak. Sephora, aşkını sevdiğine alacağı hediyeler ile ölümsüz kılmak isteyenleri 2-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek indirimlerden yararlanmak üzere sephora.com.tr, Sephora mobil uygulaması ve Sephora mağazalarına bekliyor!

Sephora Kart Sahiplerine Özel İndirim Fırsatları
Kampanya kapsamında seçili markalardaki 500 TL üzeri parfüm alışverişlerinde güzellik tutkunlarına %20 indirim fırsatı sunulacak. Makyaj, cilt ve saç bakımında 3 ürün ve üzeri alışverişe Gold Kart ve Black Kart %20, White Card %15 oranında indirim sunulurken 5.000 TL ve üzeri alışverişte seçili ürünlerde White Kart sahiplerine %20 indirim avantajı sunulacak.
14 Şubat gecesine kadar geçerli olacak kampanya; 1 Şubat saat 19:00’dan itibaren sephora.com.tr’de ve Sephora mobil uygulamasında; 2 Şubat’tan itibaren ise Sephora mağazaları’nda başlıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ