Skechers’tan çocuklar için rahat giyilebilir ayakkabı deneyimi

Taban teknolojisinden kullandığı tüm malzemelere kadar konfor sunan Skechers’ın “Hands Free Slip-ins” koleksiyonunda bulunan ayakkabı modelleri, zahmetsizce direkt olarak giyilebiliyor.

Skechers’ın konfor teknolojisiyle üretilen Slip-ins, ayakkabının hızlıca giyip çıkarılması gereken durumlarda topuğu kıvrılmadan sabit şekilde duruyor. Bu konfor özellikle çocukların bağcık bağlamadan hızlıca ayakkabılarını giymesini de sağlıyor. Her gün rahatlık ve şıklık arayanlar için ideal bir seçenek sunan Skechers Slip-ins serisi, kadın ve erkek ürün seçenekleri ile konfor teknolojisinde hızlıca alışılacak bir rahatlık sunuyor.

Skechers’ın Strecth Fit® kumaş teknolojisiyle üretilen Skechers Hands Free Slip-ins modelleri, kalıplaşmış topuk paneli sayesinde ayakkabı giyme kolaylığını bambaşka bir deneyime dönüştürüyor. Kullanım kolaylığında yepyeni bir deneyim yaşatan koleksiyonda bulunan ayakkabı modelleri eğilmeden ve bağcık bağlamadan zahmetsizce giyilebiliyor.

Özellikle eğilme problemi yaşayanlar için el kullanmadan, tek bir hamlede kolaylıkla giyilebilme özelliğiyle ön plana çıkan Skechers Hands Free Slip-ins koleksiyonu özel tasarımıyla eğilmeye veya oturmaya gerek kalmadan ayakkabının kolayca giyilmesine olanak sağlıyor.

Skechers Hands Free Slip-ins modelleri zahmetsiz konforla tanışmak isteyenleri, Skechers mağazalarında ve skechers.com.tr’de bekliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ