Makyaj rutininin stick formlu ürünleri

Her sabah işe giderken makyaj için ayırdığımız süre ne kadar kısa olursa evden çıkışımızın o kadar hızlı olacağını biliyoruz. Ya da ofise gittiğimizde makyajımızı en hızlı şekilde tamamlamak isteriz. Bu noktada cildimize uygun ve pratik olan ürünleri tercih etmek istediğimiz sonuca ulaşmamızı sağlar. Gratis’in LYKD markası, çok yönlü uygulanabilen stick ürünleri ile makyaj deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor. Uygun fiyatlarıyla kaliteyi bir araya getiren LYKD’ın stick ürünleri, makyaj severlere kullanım rahatlığı ve uzun süre kalıcılık vaat ediyor.

LYKD Double Sided Stick

LYKD Double Sided Stick, iki farklı ürünü tek bir stickte birleştirerek pratiklik sağlıyor. Bir tarafı kontür ve allık, diğer tarafı ise aydınlatıcı olarak tasarlanan Double Sided Stick, ince uçlu tasarımıyla hassas uygulama sağlarken, özel olarak geliştirilmiş formülü ile de gün boyu kalıcı ve mat bir görünüm sunuyor. Her cilt tonuna uygun renk seçenekleri ile doğal ve çarpıcı bir görünüm sağlıyor.

LYKD Primer Stick

LYKD Primer Stick, kullanımı kolay formu sayesinde gözenekleri doldurarak cildin mat görünmesine ve makyajın gün boyu kalıcı olmasına yardımcı oluyor. Pürüzsüzleştirici etkisi ve ambalaj tasarımıyla makyajın her anına uyum sağlıyor.

LYKD Lip & Cheek Stick

LYKD Lip & Cheek Stick, çok yönlü kullanılabilir formu ile hem dudaklarda hem yanaklarda uygulama rahatlığı sağlıyor. Dudakları renklendirirken aynı zamanda yanaklara canlılık katan LYKD Lip & Cheek Stick, hafif formu ile cildin nemlenmesine de yardımcı oluyor. Farklı renk seçenekleri ile her tarza ve ten rengine uygun seçenekler sunuyor.

Önceki Haber

Sephora App yenilendi

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ