ONLINE DERGİ DE NEDİR DEDİLER? YAPTIK!

Yıllardır yayıncılık hayatında okuyucu ve müşteri arasındaki isteklerle birlikte kendi yaratıcılığımızı göstermeye çalıştığımız dönemin ardından arz talepleri karşılayacak bir yayın ortaya çıkardık! Adına da Bebek Muhabbeti dedik…

Bugün 5’inci sayısını hazırlamakta olduğumuz ve her geçen gün yükselen bir ivmeyle devam eden dergimiz, okuyuculardan gelen tebrik ve tavsiyelerle gelişmeye devam ediyor, edecekte… Çünkü biz genç girişimci ve son teknolojiyi takip eden bireyleriz!

Söz konusu anne bebek olunca teknoloji ve sosyal medya, olmadan olmazların en başında gelmeye başladı. Neden mi? Çünkü ZAMAN YOK, BİLGİ ÇOK! Anneler ya da anne adayları çocuklarına ya da kendilerine ayırdıkları vaktin haricinde son zamanlarda TV dahi izlemeye fırsat bulamazken, merak ettikleri soruların cevaplarını alacak bir kaynak aramaya başladılar. Bazen dergi alacak fırsat bulamadılar, bazen de telefonlarına app indirmek için vakit! İşte tam da bu yüzden biz hiç bir indirme ya da ÜCRETe gerek kalmadan bilgiye kolayca ulaşabilecekleri Bebek Muhabbeti Dergisi’nin yayın hayatını başlattık!

ÜCRET YOK!

Yaşam döngüsünde sonu gelmeyecek tek şey annelik ve bu doğal süreçte yaşayacağınız ilk deneyimlerde bilmediklerimizi öğrenmek için her an doktorunuza gidemeyebilirsiniz. Fakat aklımıza takılan soruların da anında cevaplanmasını isteriz. Bilgi, en değerli hazinedir söz konusu çocukların gelişimi ve eğitimi olunca ülkemizin ve dünyanın her yerindeki okuyucu kitlemiz için biz Bebek Muhabbeti Dergisi’ni ÜCRETSİZ olarak yayınlama kararı aldık! Yeter ki doğru ve temiz bilgiler yayılsın!

UZMAN GÖRÜŞÜ

Bebek Muhabbeti Dergisi’nde yer alan tüm konular özel olarak hazırlanmaktadır. Okuyucuya aktarılan her bilgi Türkiye’nin en iyi hastahanelerinde bulunan alanında uzman doktorlardan görüş alınarak paylaşılmaktadır. Bilgiler genel tanılar varsayılarak verilmekte, yapılan tavsiyeler her kişide farklı etkilere sebep olabilmektedir.

DOWNLOAD (İndirme) YOK!

Bebek Muhabbeti Dergisi’ni tasarlarken ‘ben olsam ne isterdim’ sorusundan yola çıkarak oluşturduk. Bu yüzden birçok platformda bulunan dergilerin sırf download etmek zorunda olunmasından dolayı okuyucu kaybettiğinin analizini yaptıktan sonra bu durumu da ortadan kaldırdık. Okuyucular, istediklerinde dergiye sosyal medya hesaplarından ulaşıp okuyabilir, istediklerinde çıkıp daha sonra kaldıkları yerden devam edebilirler!

TELEFON, TABLET ve BİLGİSAYARDAN KOLAY ULAŞIM

Bebek Muhabbeti Dergisi’ni telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan rahatlıkla okuyabilirsiniz. Her cihaz için ayrıca tasarlanmış olan dergi, okurken size oldukça kolaylık sağlamaktadır!

MERAK ETTİYSEN TIKLA ÖĞREN!

Okuyucuların merak edeceği ürün sayfalarındaki detaylı bilgiyi internet sitemizde paylaştığımız içerikle gidermekteyiz. Merak ettiğiniz ürünün üzerine basıp bütün detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YAZARLA İLETİŞİME GEÇ!

Hazırlanan konularda okuyucunun sormak istediği aklına takılan veya merak ettiği başka bir konu hakkında bilgi almak istediğinde, sayfada bulunan yazarın isminin üzerine basarak direk mail atabilirler. Bu yöntemi deneyen okuyucularımızın soruları dahilinde bugüne kadar bir çok konuya uzmanlardan aldığımız görüşlerle birlikte dergimizde yer vermiş bulunmaktayız.

SOSYAL MEDYADAN TAKİP

Bebek Muhabbeti Dergisi’ne tüm sosyal medya kanallarından (Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Pinterest, Youtube Tumblr vs.) ulaşabilirsiniz. Günlük olarak güncellenen haber portalımızda oldukça faydalı haberlere yer verilmektedir. Yine bu haberlerin paylaşımı aktif olarak Facebook hesabımızda da yapılmaktadır. Siz 1 kere BEĞENİN yeter.

Daha anlatacak bir çok şeyi bulunan Bebek Muhabbeti Dergisi’ne bu linkten ulaşabilirsiniz https://my.readymag.com/bebekmuhabbeti. Biz kendi aramızda CANLI DERGİ diyoruz ve okuyucularımızla birebir iletişimde olmaktan, sizlerden gelen tebrik maillerini almaktan gurur duyuyoruz.

Dergimizi sosyal medya kanallarından TAKİP EDİN haberiniz olsun!

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ