Bebek Muhabbeti Dergisi’ne Sesli Dinleme özelliği eklendi!

Dergi okuyuculuğuna, izleyici ve dinleyici tanımlarını da ekleyen Bebek Muhabbeti, ebeveynlerle etkileşime geçerek ihtiyacı olan bilgiye erişimdeki sınırları kaldırıyor. Kullanıcı ile etkileşime geçen, interaktif yayıncılığın adresi Bebek Muhabbeti, sık kullanılan birçok sosyal medya kanalını tek bir platforma topladı. Geleneksel yayıncılığın yeni medya araçlarıyla birleştiği yeni nesil yayıncılığın adresi Bebek Muhabbeti Dergisi sesli dinleme ve video içerikleriyle okuyucularıyla buluştu.

İnternet ağları ile bugün ihtiyaç duyulan bilgiye erişim oldukça kolaylaştı. Ancak, ulaşılan bilgilerin ne kadar doğru ve güvenilir olduğundan emin olmak bir o kadar zorlaştı. Bebek Muhabbeti Dergisi, yayın hayatına başladığı 2016 yılından bugüne kadar ebeveynlerin ihtiyacı olan bilgiyi, alanında uzman kişilerden aldığı görüşlerle okuyucularına ücretsiz olarak ulaştırmaya devam ediyor. Ailelerin güvenilir kaynağı haline gelen Bebek Muhabbeti, değişen okuyucu alışkanlıklarına yeni medya araçlarını da ekledi ve Türkiye’nin İlk Sesli İnteraktif Dergisi olarak yayıncılıkta bir ilki daha gerçekleştirdi. Dergi okuyucusuna dinleyici ve izleyici kavramlarını ekleyen Bebek Muhabbeti, aileler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Dergi okumak için uzun saatleri olmayan ancak yeni ve güvenilir bilgiye ihtiyacı olan bir hedef kitleye sahip olan Bebek Muhabbeti, okuyucuları için bebeğini emzirirken, uyuturken ya da yolculuk sırasında dinleme ve izleme imkânı sunuyor. Okuyucunun dergi ekibi ve markalar ile tek bir tıklama ile iletişime geçebildiği, aynı zamanda detaylı bilgi için web sitesine yönlendirilebildiği, özel içeriklerde yer alan videoları izleyebildiği ve haberleri sesli olarak dinleyebildiği tüm sayfalar, masa üstü ve mobil cihazlar için kullanıcı deneyimine uygun olarak tasarlanıyor. Dergi içeriğinde; hamile, bebek, çocuk sağlık haberleri, ebeveynlere özel öneriler, yeni çıkan kitap, moda ve teknoloji konularından aile otomobillerine kadar geniş bir konu yelpazesi bulunuyor.

“Sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz”

Dokuz yıl önce geleceğin teknolojisini okuyucu ile buluşturmanın büyük mutluluğunu yaşadığını belirten Bebek Muhabbeti’nin Kurucu Ortağı ve Dijital Yayınlar Direktörü Eda Taşkıran “Sektörde ilklere imza atmak bizler için büyük gurur. 2016 yılında yayın hayatına Türkiye’nin İlk İnteraktif Aile Dergisi olarak başladıktan sonra bugün de Türkiye’nin İlk Sesli İnteraktif Dergisi olma özelliğiyle okuyucularımızla buluşuyoruz. Bebek Muhabbeti ekibi olarak sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip etmenin yanı sıra okuyucularımız ile de sürekli irtibat halinde olmamız, taleplerini dinleyerek platformlarımıza uygulamamızı sağlıyor. Bu sayede hem güncel hem de güvenilir yayın olma özelliğimizi sürdürüyoruz” açıklamasında bulunarak, yayıncılık sektörüne kazandırılan bu yeniliğin yeni medya alanında çalışmalar yapan meslektaşlarına örnek olması ve dergicilik sektörünün devam edebilmesi için çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.

“Dergi alışkanlıklarını temelden değiştirmeyi hedefliyoruz”

Bebek Muhabbeti Dergisi’nin diğer Kurucu Ortağı ve Genel Yayın Yönetmeni Şeyma Taşkıran ise “Bugün sosyal medya alışkanlıklarıyla birlikte etkileşimin ön planda olduğu bir dönemden geçiyoruz. Biz de 17 yıllık yayıncılık tecrübemizle Bebek Muhabbeti Dergisi olarak PDF sayfa çevir formatındaki dergi alışkanlıklarını temelden değiştirmeyi hedefliyoruz. Mobil cihazınız veya bilgisayarınıza herhangi bir uygulama indirmeden, ücret ödemeden erişim sağlanabilen Bebek Muhabbeti Dergisi içerisinde yer alan tüm konuların link üzerinden paylaşma özelliği bulunuyor. Okunabilen, dinlenebilen ve izlenebilen sayfalarımızla uzmanından aldığımız doğru bilgiye erişimdeki tüm sınırları kaldırdık. “Biz bir ilki daha gerçekleştirdik” diyebilmenin mutluluğunu yaşarken arka planda proaktif çalışan bir ekip ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Teknoloji ilerledikçe, bizler de bu teknolojiyi Bebek Muhabbeti okuyucularıyla buluşturuyor olacağız” sözleriyle Bebek Muhabbeti’nin değişen okuyucu alışkanlıklarına entegre bir yayın olduğunu açıkladı.

Bebek Muhabbeti Dergisi’ne sosyal medya hesaplarından ve aktif ziyaretçi trafiği bulunan www.bebekmuhabbeti.com web sitesi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Instagram: @bebekmuhabbeti
Facebook: Bebek Muhabbeti

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ