Flormar’dan ışıltılı Magic Glow serisi

Kadınların makyaj malzemelerinin kalitesi kadar ürünlerin tasarımları da önemlidir. Bu nedenle kozmetik ve bakım markaları ürünlerin tasarımlarında da yeniliğe gidiyor. Son trendleri yakından takip eden bir marka olarak bilinen Flormar, yeni yıl koleksiyonu Magic Glow ile hayal gücünü zorluyor.

Flormar’ın yeni Magic Glow koleksiyonunda üçlü yüz paletinden, maskeye, kalem göz farından iki farklı dokudaki ruj seçeneklerine, ışıltılı makyaj bazından solid parfüme kadar uzanan ürün yelpazesi ile yeni yılda ışıltılı makyajlar size bekliyor.

Cildini makyaja hazırla

İçeriğinde bulunan çilek ve nar ekstralarıyla zenginleştirilmiş ışıltılı ve simli jel formüllü soyulabilen yüz maskesi, ölü hücrelerinizden cildinizi arındırarak pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.

Cildinizi kusursuz bir görünüme kavuşturmak için Flormar’ın Magic Glow serisinin Glowing Makeup Primer ürünü içeriğindeki aloe vera ve salatalık özlerinden güç alarak doğal ışıltınızı yansıtmanızı sağlıyor.

Mat ve kremsi yapıya sahip olan, jojoba ve hint yağlarıyla formüle edilen Beauty Face Pencil, gölgeleri kapatarak aydınlatmaya ve siyah noktaları gizleyerek ciltteki kızarıkları nötrleştirmeye yarıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ