Kuru şampuanın yeni markası

Saçları hızlı yağlanan ve ağırlaşan kişi sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Daha saçları yıkanıp kuaförden ya da evden çıkmadan saçları yağlı görünüm alanlar için bu ürün hızlıca sevilecek gibi görünüyor. Kozmoklinikmarkasının yeni ürünü Pumpoo Kuru Şampuan her gün kullanıma uygun olacak şekilde ürettiği ve saçlara temiz görünüm sağlamasının yanı sıra keratin desteği ile kuru şampuan uygulaması sonrası saçları canlandırma ve bakım yapma konusunda iddalı. Kuru şampuan kullananlar bilir en korkulan nokta saça uyguladıktan sonra özellikle koyu saçlı kişilerde beyaz pudramsı bir görünümün oluşmasıdır. Pumpoo Kuru Şampuan içerisinde bulunan özel formül ile saç diplerinde beyaz kalıntı bırakmadan, ferahlatan kokusu ile dolgun saçlara kavuşmayı kolaylaştırıyor. Silikon ve paraben içermeyen Pumpoo Kuru Şampuan’ın her saç tipine ve günlük kullanıma uygun olarak saçta ağırlaşma, dökülme, kaşıntı ve saçta kurutma yapmadığı vurgulanmakta

Pumpoo ne zaman kullanılır?

Sabah çocukları okula göndermek için hazırladınız sonrasında evin temizlenmesi toparlanması ardından akşam yemek rutini derken aniden gelen bir telefonla misafir ağırlamanız gerekiyor ve her şeye vakit ayırırken kendinize verebileceğiniz beş dakikanız olmayabilir. Sonuçta çocukların okuldan gelmesine çok az kaldı ve ocakta yemek var misafirler her an zili çalabilir. İşte tam bu anda Pumpoo saçınızı istediğiniz gibi şekillenmesine, güzel kokmasına ve temiz görünüm alması için kısacık sürede sizi kurtarabilir.

Kullanım şekli

Öncelikle kullanım öncesinde kutuyu iyice çalkalayarak spreyi saçınızdan 25-30 cm uzaklıktan saçınıza tutarak özellikle saç diplerine eşit gelecek şekilde sıkabilirsiniz. Sonrasında parmak uçlarıyla saç diplerine masaj yapıp tarayarak istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ