Doğayı düşünen cilt bakım ürünü

Doğal içeriklerin gücüyle birleştirilmiş etkili formülasyonu ile dikkat çeken Sothys, ecocert ve karbon nötr sertifikalarına sahip Sothys Organics serisini geri dönüştürülmüş ambalajlarla tüketicisine sunuyor. Sothys, ürünlerinin tamamen doğal ve organik olarak üreterek cilt bakımına önem veren kullanıcıları kadar doğayı da düşündüğünü vurguluyor.

Sothys, özel formüle edilmiş sağlıklı içerikleri ile dikkat çekerek cilt görünümünü iyileştirip sağlıklı bir görünüme kavuşturmaya yönelik birçok ürün sunuyor. Sothys, gözle görülür derecede hızlı ve etkili sonuçlara ulaşıldığını belirtiyor.

Sothys Organics Yüz ve Göz Temizleme Yağı ile (Cleansing Oil) antioksidan bakımından zengin formülü ile yorucu bir günün ardından cildinizi arındırmanın keyfini yaşarken, ışıltı sağlayan Yüz Peelingi (Skin Radiance Exfoliant) ile ahududu tohumları ve Camargue pirinç tanelerinin gücünden faydalanarak cildinizi nazikçe temizleyebileceksiniz. Huş ağacı sapından üretilen bakım maskesi ile cildinize ışıltı ve nem vermeyi hedefleyen Radiance Mask ve ciltteki yorgunluk izlerini silerek canlılık ve ışıltı veren Canlandırıcı Emülsiyon Krem (Revitalizing Hydrating Emulsion) ile Sothys Organics serisi tamamlanıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ