Yaşam alanınıza doğal mikrobiyota geliyor

Beton yapılar ve yüksek binaların içerisine sıkışan insanlık yaşamı, var oluşundan bugüne her geçen gün doğadan uzaklaşmakta. İş kaynaklarının metropollerde olması, insan nüfusunun artarak devam etmesiyle artık şehir içerisinde neredeyse basacak bir karış toprak bulamadığımız günümüzde belkinde farkında olmadan doğanın sağlıklı ve dengeli mikrobiyotasından uzaklaşmaktayız. Bu uzaklaşma insanda daha fazla uyku bozukluğu, diyabet, stres, kalp hastalığı, yorgunluk, kanser ve sayılabilecek fazlaca kronik hastalıkla karşılaştırıyor.

Doğa kendi içerisinde dengesi ve düzeni olan ve insanların doğa ile bağlantısını artırdıkça kendini daha iyi ve sağlıklı hissettiği gerçeğini unutmamalıyız. Bu noktada California’da geliştirilen homebiome probiyotik ev spreyi Homebiome Post-Probiyotik Sprey, yaşam alanları içerisine doğal mikrobiyotayı geri getirmeyi hedeflediğini belirtiyor.

Homebiome Post-Probiyotik Sprey’in içerisinde bulunan sağlıklı metobolitler ve aromatik ferah kokular sayesinde doğal yaşamı, yaşam alanlarının içine getiriyor. Homebiome Post-Probiyotik Sprey’in içeriğindeki sağlıklı metabolitler, genel ev mikrobiyotasına katkıda bulunarak, içten gelen iyiliği yaşam alanlarıyla buluşturuyor.

Homebiome Post-Probiyotik Sprey’i sadece birkaç kez püskürterek, yatak odası, mutfak, banyo, çocuk oyun alanları gibi farklı yaşam alanlarını sağlıklı mikrobiyota özütleriyle donatarak içten gelen sağlığın, evin her noktasında oluşmasını ve ferah kokması sağlanabiliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ