Çantanızdan çıkartmak istemeyeceksiniz!

LYKD markası ile çok yeni tanışmış olmama rağmen Day Split Collection Ruj ve Allık, çantamdan hiç çıkarmadığım bir ürün haline geldi. Doğal görünümlü ruj sevenler için ideal bir rengi olan ruj aynı zamanda allık olarak kullanılması gün içerisinde planlarınıza eklenen yeni toplantılarınızda makyajınızı tazelemek için kurtarıcı bir ürün. Şimdi sizlerle serinin detaylı özelliklerini paylaşıyoruz.

LYKD Day Split Collection Ruj & Allık

Hem ruj hem de allık olarak kullanılabilen LYKD Day Split Collection Ruj & Allık, tek bir ürünle iki işlevi yerine getirebiliyor. Gündüz doğal ve canlı, gece ise şık ve etkileyici bir görünüm sağlayan LYKD Day Split Collection Ruj & Allık’ın Tile Red ve Hot Pink olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor.

LYKD Day Split Dudak Parlatıcısı

Dudaklara parlaklık ve canlılık katan LYKD Day Split Dudak Parlatıcısı, özel silikon uçlu fırçasıyla kolay bir uygulama sağlıyor. Tek başına kullanıldığında dudaklara şeffaf bir parlaklık verirken rujun üstüne uygulandığında ise ışıltılı bir parlaklık katıyor. Silikon uçlu fırçasının kolay temizlenebiliyor.

LYKD Day Split Çift Taraflı Maskara

Bir tarafı kahve diğer tarafı siyah olmak üzere iki farklı renk tonunu tek üründe sunan LYKD Day Split Çift Taraflı Maskara hem gece hem gündüz makyajı için ideal seçenek oluyor. Gündüzleri kahve taraflı ucuyla doğal bir etki yaratarak kirpiklere hacim ve uzunluk kazandıran LYKD Day Split Çift Taraflı Maskara, akşamları ise siyah taraflı ucuyla yoğun ve havalı bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

LYKD Day Split Midnight Sun Far Paleti

İçerisinde barındırdığı 5 simli ve 4 mat far rengiyle gündüzden geceye kolay geçiş sağlayan LYKD Day Split Midnight Sun Far Paleti, gözlerin her bakışta ön plana çıkmasını sağlıyor. Nude tonlarındaki mat renkleri günlük makyajını tamamlarken, simli renkleri ise gece makyajı için ideal seçenek oluyor.

LYKD Day Split Stayfesh Sabitleyici Sprey

Gün boyu taze ve parlak bir makyaj görünümü elde edilmesine yardımcı olan LYKD Day Split Stayfesh Sabitleyici Sprey, ferah gül kokusuyla her an makyajın tazeliğini koruyor.

LYKD Day Split Oje

Her zevke ve her duruma uygun bir renk seçeneği sunan LYKD Day Split Oje, günün her anına renk katıyor. Nightglow’un koyu mavisi, Daybreak’in sedefli beyazı, Nightfire’ın koyu kırmızısı ve Daydreamer’ın hafif pembemsi nude tonlarındaki renkleri hem gece hem gündüz için kullanım rahatlığı sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ