Sephora haziran kampanyası başladı

Sephora, 6-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştireceği haziran ayına özel indirimi ile birbirinden özel fırsatlar içeren ürünlerini güzellik tutkunlarıyla buluşturuyor.

Sephora Collection’ın yanı sıra birçok ünlü markaya inanılmaz fiyatlarla sahip olma fırsatını sunan, Haziran ayına özel indirim, seçili ürünlerde 75TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak.

5- 30 Haziran tarihleri arasında Sephora App ve online’da, 6-30 Haziran tarihleri arasında tüm Sephora mağazalarında uygulanacak kampanyada, 75TL ve üzeri alışverişlerde seçili ürünlerde %20, %30, %40 ve %50 indirim uygulanacak.

Cilt bakımından, saç bakımına, makyaj ürünlerinden parfümlere kadar geniş bir yelpazede birçok ürün, kampanyalı fiyatlarıyla güzellik tutkunlarını bekliyor.

Size Up Waterproof Mascara
Bu maskara ile anında ekstra büyük hacim efekti! Suya dayanıklı, uzun süre kalıcı ve ultra siyah formülü ile göz açıp kapayıncaya kadar uzatılmış, kıvrılmış ve AŞIRI uzun kirpikler elde etmek mümkün. Ultra modüler dokusu sayesinde katmanları üst üste bindirin ve kirpiklerinizi anında L boyutundan XXL’ye değiştirin.

Moisturizing Lip Balm
Dudaklarınızı 8 saat boyunca nemlendiren besleyen formülüyle dudaklarınız 8 saat boyunca koruma altında. Doğal olarak elde edilen malzemelerle üretilen ve dudaklarınızda pürüzsüz bir his bırakan vegan balmlarla, dudaklar daha pürüzsüz…

Anastasia Beverly Hills- Modern Renaissance Mini Palette
Rönesans ressamlarının cilalarından ve renklerinden ilham alan Modern far paleti, nötr tonlardan meyve tonlarına, mat ve metalik yüzeylere kadar zengin pigmentli dokuz renk tonu içeriyor. Bu temel mini koleksiyonun son derece pigmentli ve harmanlanması kolay formülü, sadeden dramatiğe kadar sonsuz görünümler yaratmak için ideal olan çok çeşitli renk tonlarını sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ