Kate Moss imzalı güzellik

Biz kadınlar hayranlık duyduğumuz starların ne giyindiğini, hangi makyaj malzemelerini kullandığını ve nerelerden alışveriş yaptığını merak ederiz. Hatta eğer ki dünyaca ünlü bir stil ikonun tasarladığı makyaj ürünleri varsa, baştan biz kadınlar için ilgi çekici olmaya başlamıştır. İşte size güzel bir haberimiz var!

Stil ikonu ünlü model Kate Moss’un imzasını taşıyan ve sadece Watsons mağazalarında satışa sunulacak olan özel koleksiyonda yer alan rujlar, dudak balmları ve ojeler nude renkleri ile makyaj severlere sadelik vaat ediyor.

Salon Pro With Lycra® By Kate

Salon Pro With Lycra® By Kate ojeleri dört farklı tonuyla tırnaklarda yalın ve doğal nude trendini yakalıyor, zarif renkleri ile tırnakları parlatıyor ve şık bir görünüme kavuşturuyor.

Satış Fiyatı: 5,49 TL

Lasting Finish Ruj by Kate

Dudaklarına önem veren bakımlı kadınların bir numarası olacak Lasting Finish Ruj by Kate, Kate Moss’un özenle tasarladığı beş yeni ton ile ön plana çıkıyor. Dudaklarınıza doğal bir güzellik sağlıyor.

Satış Fiyatı: 14,99TL

Nemlendirici Balm by Kate SPF 15

Günlük rujunuz ile uyum sağlayacak şekilde formüle edilmiş yapısıyla diğer dudak balmlarının önüne geçen Nemlendirici Balm by Kate SPF15; dudakları sekiz saate kadar nemlendirirken, güneş koruyucu yapısıyla dudakları sağlıklı bir görünüme kavuşturmak üzere çantalardaki yerini alacak.

Satış Fiyatı: 14,99 TL

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ