Cildiniz şehir temposuna hazır mı?

Hepimiz tatil sonrasında pazartesi sendromunu ciddi oranda yaşadık diyebiliriz. Tıpkı bizim gibi, cildimizin de tatil sonrası şehre yeniden ayak uydurmaya çalıştığını biliyor musunuz? Ne kadar dikkat etmiş olsak da, yaz günlerinde güneşin, deniz ve havuz suyunun etkisiyle kuruyan, kırışıklıkları derinleşen, kızarıklık ve lekelere açık hale gelen cildimizi yeniden yapılandırmanın, yaz hasarını kapatmanın tam zamanı!

LR Health & Beauty’nin Koenzim Q10 içerikli Racine serisi, gündüz, gece ve göz kremlerinin yanı sıra kolajen serumu ile, tam bir onarıcı kür öneriyor. Koenzim Q10 ile deri altı hücrelere daha fazla enerji sağlayan ve onarımı başlatan Racine serisi, yosun içeren bakım kompleksi ile cildi neme ve minerallere doyuruyor. Cildin yenilenmesini destekleyen ve serbest radikallere karşı kalkan oluşturan E vitaminine, gece kreminde jojoba ve shea yağı içeriği destek oluyor.

Cildinizi sıkılaştırıp, nemlendirin!

Saf kolajen içeriğiyle Kolajen Serum ise bir yandan nemi hapsederken, diğer yandan cildi sıkılaştırıp pürüzsüz, taptaze bir görünüm yaratıyor. Gece kremiyle eş zamanlı kullanılabilecek Racine göz kremi, E vitaminine ek olarak kaz ayaklarını azaltan A vitamini ve antioksidatif özelliği bulunan C vitaminleriyle, dolu dolu bir vitamin kombinasyonu sunuyor.

Temel onarıcı bakım ve yaşlanma karşıtı özellikleriyle Racine serisi, Eylül’de cildinizi bakıma almak için aradığınız tüm ürünleri birarada sunuyor!

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ