Elma ve nane özünden oluşan Banila.Co

Sadece Watsons’ta bulabileceğiniz güneş kremleri ile yazın tadını çıkarın! Banila.Co, Frudia, Solait veWatsons markalı güneş koruyucu ürünler cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda yoğun bir bakım sunuyor.

Banila.Co Hello Sunny Stick Güneş Kremi SPF 50+ 18g 
Banila.Co Hello Sunny Stick Güneş Kremi, UVA ve UVB ışınlarına karşı sadece güneşli havalarda değil, bulutlu havalarda ya da iç mekanlarda da cildinizi korumanıza yardımcı oluyor. SPF 50+ ve PA++++ koruma sağlayan krem, içeriğindeki elma ve nane özü sayesinde cildinizin pürüzsüz ve mat görünmesine katkıda bulunuyor.

Frudia Tonlayıcı Güneş Kremi SPF 50 50g
Cildinizi UVA ve UVB ışınlarından koruyan Frudia Tonlayıcı Güneş Kremi, içeriğindeki 6 çeşit meyve çekirdeği yağı ile parlak ve doğal bir cilt görünümüne kavuşmanıza destek oluyor. Cilt tonunuzun eşit görünmesine yardımcı olan güneş kreminin mat ve pürüzsüz dokusu, tonlayıcı baz olarak kullanımına da imkan veriyor.

Frudia UV Shield Nemlendirici Güneş Kremi SPF 50 50g 
Frudia UV Shield Nemlendirici Güneş Kremi, hyalüronik asit içeren zengin formülü sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirirken, UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Hafif yapısı sayesinde uygulama sonrası ferahlatıcı bir his bırakıyor.

Solait Anti Age SPF 50 Güneş Kremi Hassas Ciltler 50ml
Özel olarak tasarlanan Solait Hassas Ciltler için Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi, güneş kaynaklı erken yaşlanma belirtilerine karşı cildinizi koruma altına alıyor. Parfümsüz ve su geçirmez formülü ile, cildinizin yumuşak ve esnek kalmasına yardımcı olurken, cildinizi 8 saat boyunca derinlemesine nemlendiriyor.

Watsons Çok Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi SPF 50+ 50ml
Cildinizi UVA, UVB, mavi ışık, IR ışını gibi zararlı ışınlardan korumak için Solartech’in gelişmiş teknolojisini kullanan Watsons Çok Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi, yapışkan his bırakmayan formülü ile cilt tarafından kolayca emiliyor. Yüksek oranda RSPO sertifikalı sürdürülebilir palm yağı kullanılarak elde edilen krem, sürdürülebilir içeriğiyle de ön plana çıkıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ