Yaşlanmaya karşı kalojen etkisi

Uzman Dermatolog Dr. Şenay Sarıtaş, cildin yaşlanma sebepleri hakkında önemli bilgiler veriyor. Kalojen kaybının yaşlanmaya önemli etkisi olduğunu belirten Sarıtaş, kalojenin cildimizin yapıtaşı olduğunu vurguluyor.

Beslenmenin yanı sıra düzenli cilt bakımı ile yaşlanmanın geciktirilebileceğine değinen Sarıtaş, “NIVEA’nın geliştirdiği Hyaluron Cellular Filler Şekillendirici serinin yeni Gece ve Gündüz Kremleri, cildin gerginliği, nemini ve esnekliğini geri kazanması için kolajen, elastini ve hyaluronik asit üretmesine destek oluyor” sözleriyle bilgilendiriyor.

İlerleyen yaşlar cildimizin koruyucu kalkanı görevi gören kalojenin azalmasıyla birlikte elastikiyetini kaybetmesine sebep olur. Bu nedenle ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar görünmeye başlar.

 

hyaluron-cellular-filler-sekillendirici-gunduz-kremi-spf30Yeni Hyaluron Cellular Filler Şekillendirici Gündüz Kremi SPF 30; cildin kendi  kolajen, hyaluronik asidini ve elastinini üretmesine yardımcı olmaktadır**.  İçeriğindeki SPF 30 sayesinde, cildi UV ışınlarına karşı korur.

 

hyaluron-cellular-filler-sekillendirici-gece-kremiYeni Hyaluron Cellular Filler Şekillendirici Gece Kremi; gündüz gerçekleştirdiğiniz bakımı tamamlar niteliktedir.  bakımına mükemmel bir ektir. Formülündeki Shea yağı ile gece boyunca cilt sarkmalarına karşı savaşır.

 

 

Tavsiye Edilen Satış Fiyatları:

Yeni Hyaluron Cellular Filler Gündüz Kremi SPF 30 119,9 TL

Yeni Hyaluron Cellular Filler Gece Kremi 119,9 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ