Toyota’nın resim yarışması başvuları başladı

Herhangi bir süzgeçten geçirilmeden, özgürce hayal dünyasının somutlaştırılabildiği anlar çocukluk döneminde çizilen resimlerde saklıdır. Çocukların çizdiği resimler, onları anlamanın ve ortak bir bağ kurabilmenin en özel halidir. Toyota, çocukların fikirlerinin geleceğe yön verme noktasındaki önemini bu yıl 12.’sini düzenlediği “Hayalimdeki Araba” resim yarışması ile bir kez daha gösteriyor. “Hayalimdeki Araba” resim yarışması başvuruları başladı. Çocuklar eserlerini 3 Haziran tarihine kadar gönderebilecek.

7 yaş ve altı, 8-11 yaş, 12-15 yaş ve Özel Eğitim Kategorisi olmak üzere 4 -kategoride gerçekleştirilen yarışmada, çocuklar hayal güçlerini özgürce yansıtarak kendi dünyalarını resmedecekler. Hayallerindeki arabayı ve dünyayı resmeden çocuklar, bu yarışmayla birlikte bir kez daha geleceğe yön vermeye devam edecekler.

Çocuklar, Hayalimdeki Araba için resimlerini A4, A3 boyutlarında veya tabloid ebatlara sahip, istenilen türde kağıda istenilen resim malzemelerini kullanarak yapabiliyorlar.

Yarışma için çocuklar resimlerini Toyota’nın Hayalimdeki Araba için hazırlanan web sitesinden indirebilecekleri başvuru formu ile birlikte Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. (Cumhuriyet Mahallesi D-100 Kuzey Yan yol No:5 Yakacık 34876 Kartal/İstanbul) adresine göndererek yarışmaya katılabilirler.

Yarışmada başvuruların tamamlanmasının ardından konunun uzmanı jüri üyeleri tarafından yapılacak değerlendirme ile dereceye giren resimler, 14 Haziran tarihinde açıklanacak. Jüri üyeleri, resimleri orijinallik ve yaratıcılık bakış açısıyla objektif olarak değerlendirecek.

Değerlendirme sonucunda her kategoride dereceye giren ilk 3 resmin sahipleri ise, kategoriye göre elektrikli katlanır bisiklet, elektrikli scooter, elektrikli kaykay, dağ bisikleti, longboard veya paten kazanabilecekler.

Yarışma ile ilgili tüm detaylara hayalimdekiaraba.toyota.com.tr adresinden ulaşılabilinecek.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ