Türk Kahvesi keyfini ikiye katlayın

Geçtiğimiz yıllarda kalabalık misafirler ile kahve keyfi neredeyse eziyet haline geliyordu. Ocakta pişen kahvelerin bekleme süresi, ‘nasıl olsa çabuk pişmez!’ düşüncesiyle taşan cezveler ve uzun uğraşlarla temizlenen ocaklar. Teknolojinin mutfağa girmesiyle kahve keyifi de ikiye katlandı.

Karaca, Türk Kahvesi severlere “Hatır”ı sunuyor. Tek el ile ergonomik ve rahat bir kullanım sunan Hatır, küçük boyutu ile mutfakta veya ofislerde yer kaplamıyor ve cezve üzerinde bulunan çift akış ağzı sayesinde sağ veya sol elini kullananlar için kolay kullanım sunuyor. Tek tuşla kolay kullanım sağlıyor ve rahatça temizlenebiliyor. Taşmayı önleyici sensöre sahip Hatır, otomatik kapanma özelliğiyle güvenlik konusunda tam not alıyor.

Sıvıyı yükseltme-alçaltma tekniği ile taşırmadan otomatik olarak kahve pişirmesi ve sonuç olarak daha leziz bir kahve tadı oluşturması Hatır’ı benzerlerinden ayrıştırıyor. Tek seferde 5 fincana kadar kahve yapma olanağı sunan Hatır’da cezvenin ergonomik yapısı sayesinde oluşan köpük her fincana eşit olarak dağılıyor. Hatır’ın rosegold, antrasit,krem,mor ve sarı renkleri bulunuyor.

Önceki Haber

Philips PowerPro City

Yazar Hakkında

İlginizi çekebilir