Bebeğinizin anları kaybolmasın

İçerisinde bulunduğumuz şu anlar sanki yavaş geçiyor gibi görünse de bebeğiniz aslında iki gün öncesine göre büyüyor. Günün koşuşturmacasında bir kare fotoğraf çekmek aklımıza gelmeyebilir ancak yıllar geçtikten sonra keşke diyebiliriz. İşte tam bu sebeple sevdiklerinizle paylaştığınız anlar kaybolmasın diyorsanız Canon Selphy Square QX10 size göre olabilir. Telefonda kalan fotoğraflarınızı kısa süre içerisinde fotoğraf kağıdına basarak istediğiniz an keyifli anılarınıza ellerinizle dokunabilir hale gelebilir.

Çoğumuzun çocukluk albümü denilen ve dolabımızın en özel yerinde sakladığımız fotoğraflarımız vardır. Günümüz teknolojilerindeki gelişimile birlikte bir çok değerli anılarımızı telefonlarımızda ya da bulut teknolojilerinde saklamaktayız. Ancak sizler de dokunduğunda hissedebildiğine inanlardansanız siz de Canon ailesinin yeni ürünü ile tanışabilirsiniz. Canon markasının Selphy Square QX10 ürünü ile kendinize ait kompakt bir fotoğraf yazıcısı ile kıymetli anılarınızı kalıcı hale getirebilirsiniz.

Aynı zamanda yılbaşı için sevdiklerinize güzel bir hediye alternatifi de olabilir. Anılarınızın elle tutulur hale gelmesi, o anın özel ve gerçek olduğunu hissetmenizi sağlıyor. Böyle bir hediye ile sevdiklerinize duygu dolu anlar yaşatmanız da kaçınılmaz oluyor. Minimal tasarımı ile her yere taşınabilen Selphy Square QX10’un Selphy Photo Layout uygulaması ile kendi özel çerçeve tasarımlarınızı yaparak fotoğraflarınızı kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ