Philips PowerPro City

Kompakt tasarımı ile dar alanlarda saklama kolaylığı sağlayan Philips’in torbasız elektrikli süpürgesi PowerPro City süpürme sırasında sağladığı manevra kabiliyeti ile konfor sınırlarını zorlarken, hızlı ve pratik yapısıyla aynı anda birçok işi başarmanın mutluluğunu yaşatıyor.

Yalnızca 4,5 kg ağırlığa ve 42 cm uzunluğa sahip olan PowerPro City temizlik sırasında en küçük alanlarda bile kolayca hareket edebiliyor, iş bittiğinde ise kolaylıkla saklanabiliyor.

Zahmetsiz toz boşaltma işlemi için ideal bir toz haznesine sahip olan PowerPro City, fonksiyonel bir tasarıma sahip. PowerPro City’nin haznesindeki tozlar tek bir tarafta toplanırken, tek elle çöp kovasına kolayca boşaltılabiliyor. ActiveLock teknolojisine sahip olan PowerPro City, teleskopik boruya farklı aksesuarları kolaylıkla takmaya ve temizlik sırasında vakit kaybetmeden hızlıca değişime imkân tanıyor.

Patentli teknolojileri ile her zaman inovatif ürünler tasarlayan Philips, TriActive başlığı ve PowerCyclone 5 teknolojisi ile kullanıcılarına yüksek performanslı temizlik sonuçları sağlıyor.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ