Soundcore kulaklık ile müziğe odaklan

Anker, Soundcore kalitesiyle ürettiği ses sistemleriyle hayata renk ve konfor katıyor. Üst düzey performans ve yenilikçi özelliklere sahip Soundcore kulaklıklar, ses sorunlarına akıllı teknolojilerle çözüm sunuyor. Ses deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Soundcore Life P3i TWS Bluetooth Kulaklık, günlük hayatta en çok şikâyet edilen konulardan biri olan gürültüye çözüm sunuyor. Her iki tarafında ikişer mikrofon bulunan hibrit aktif gürültü engelleme özelliğine sahip Soundcore Life P3i, bu özelliğiyle dış gürültüyü yüzde 90’a kadar azaltarak müziğinize odaklanmanıza olanak tanıyor.

Küçük boyut büyük konfor

Kompakt bir kılıfla küçük ve hafif bir yapıya sahip Anker Soundcore A25i Kablosuz Kulak İçi Bluetooth kulaklıklar, Soundcore uygulamasında bulunan 22 farklı seçenek arasından tercih edilen EQ ayarları arasından seçim yaparak dokunma kontrollerini özelleştirme olanağı sunuyor. Sesi güçlendirmek için Soundcore’un imza BassUp ayarını kullanabileceğiniz kulaklık, bir AI algoritması ve 2 dahili mikrofon yardımıyla çevreniz ne kadar gürültülü olursa olsun sesinizin her zaman net bir şekilde duyulmasını sağlıyor. Al destekli ses izolasyonunun yanı sıra Soundcore A25i, IPX5 suya dayanıklılık özelliği sayesinde yağmurlu havalarda rahatlıkla dışarıda da kullanabilmenize olanak tanıyor.

36 saate varan kullanım süresi

Soundcore Life P3i kablosuz kulak içi kulaklıklara entegre 4 özel mikrofonu ve sesi hassas şekilde algılayan gürültü izolasyonlu bir yapay zekâ algoritmasıyla her yerde net görüşmeler yapmanızı sağlayarak iş yaşantınızda da en büyük yardımcınız oluyor. Podcast’ler, sesli kitaplar, radyo ve daha fazlasını dinlemek için ideal olan Life P3i gürültü engelleyici kulak içi kulaklıklar tek bir şarjla 9 saat kullanım süresine sahip. Kompakt kılıf ile birlikte 36 saate kadar dayanabilen Life P3i ile hareket halindeyken hızlı bir güç artışı için 10 dakika şarjın ardından 2 saat boyunca dinleme imkânı sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ