Lenovo ThinkPad X1 Tablet

Lenovo, Las Vegas Tüketici Elektroniği Fuarı CES’te eşsiz tasarımları ve efsanevi performansıyla hiçbir şeyden taviz vermek zorunda bırakmayan X1 dizüstü bilgisayarın tablet modelini tanıttı. Lenovo ThinkPad X1 Tablet,  modüler tasarımıyla dünyada başka hiçbir tabletin bir araya getirmeyi başaramadığı birçok özelliği ilk kez bir arada sunuyor.

ThinkPad X1 Tablet’in modülüyle batarya ömrünüzü 15 saate kadar yükseltebilir, Pico Projector ve HDMI çıkışı ile sunumlarınızı projeksiyonunuzdan yapabilirsiniz. Ayrıca 3D tasarımlarınız için Intel RealSense kameranız ile 3D Imaging modülü size bu imkânı tanıyor.

TrackPoint’e sahip tam boyutlu ThinkPad klavyesi ayarlanabilir üç açıda kullanım seçeneği sunuyor. Klavyesi dahil sadece 1.08 kg. hafifliğinde olan ThinkPad X1 Tablet ile benzersiz ve ultra-hafif bir dizüstü bilgisayar deneyimi yaşayacaksınız. Süper hızlı LTE bağlantısına sahip ilk Windows tablet olan ThinkPad X1 Tablet, aynı zamanda çok kolay kullanıma sahip ayrılabilir bir arka kapağa sahip.

ThinkCentre X1 AIO

X1 ailesine katılan tabletin yanısıra ayı serinin masaüstü bilgisayarı ThinkCentre X1 de çok dikkat çekici; ultra-ince 11 mm çerçevesiyle dünyanın en ince masaüstü bilgisayarlarından biri. Parlaklık önleyici 23.8 inç’lik premium ekranı her açıdan kaliteli bir görüntü sağlıyor ve inanılmaz ince gövdesine rağmen ThinkCentre X1 son derece dayanıklı bir ürün. ThinkVision X1, 7.5 mm inceliğinde ve TUV Göz rahatlığı sertifikası alan dünyanın ilk monitörü. 27 inç, boydan boya parlamaz Ultra HD’lik ekranıyla ThinkVision X1, Tablet’in en iyi tamamlayıcısı rolünde.

ThinkPad X1 Yoga

X1 ailesinin en dikakt çekici yenilerinden biri de ThinkPad X1 Yoga. Sadece 0.66 inç ile inanılmaz ince ve sadece 1.2 kg. ile dünyanın en hafif 14 inç’lik dönüştürülebilir iş bilgisayarı. Üstelik zengin renkli OLED ekran seçeneğiyle çok çekici. Tablet modunda tuşları geri çeken, “Kaldır ve Kitle” klavyesine sahip ThinkPad X1 Yoga, aynı zamanda kaybolmaması için cihaz içinde saklanıp şarj edilebilen aktif kalemle beraber satışa sunuluyor.

Lenovo Tüketici Ürünleri Grubu Başkan Yardımcısı Johnson Jia, konuyla ilgili şunları söyledi: “Lenovo’nun müşteri odaklı mühendislik anlayışı, bizleri son kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler tasarlamaya teşvik ediyor. Yeni X1 ailesi, bizi normların üzerine taşıyan inovasyon tutkumuzun bir göstergesi. Ürünlerimizi; daha iyi performans, daha üstün bulut erişimi, sınıfının en iyi güvenlik sistemleri ve dayanıklılıkla mümkün olan en iyi hale getirerek müşterilerimizin teknolojiyi en iyi şekilde kullanmalarına yardım ediyoruz.”

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ