Vestel’den Star Wars temalı LED TV

Star Wars serisinin efsanevi karakterlerini, “Star Wars: Güç Uyanıyor” filmindeki yeni karakterlerle buluşturan Vestel, seriye özel tasarladığı LED TV’yi müşterilerinin beğenisine sundu. Star Wars efektleri ve içerikleri ile zenginleştirilen Vestel SAGA 22FA7100 LED TV ile farklı bir televizyon deneyimi yaşayacak Star Wars hayranları, Darth Vader, Yoda, R2D2, C3PO, StormTrooper ve BobaFett gibi serinin önde gelen karakterlerinin yer aldığı ve kolaylıkla değiştirilebilen dört farklı çerçeve tasarımından istediklerini seçebiliyor.

Star Wars logosu ile açılıyor, Darth Vader sesiyle kapanıyor

Vestel Star Wars serisinin en dikkat çeken ürünü olan Vestel SAGA 22FA7100 LED TV,  çerçeve tasarımının yanında ışın kılıcından ilham alınarak  tasarlanan televizyon kumandası ile de Star Wars hayranlarının kalbini çalıyor. Özel tasarımlı kumandasıyla açılan televizyon, kullanıcılarını Star Wars logosuyla karşılarken Darth Vader’ın görüntüsü ve nefes alıp verme sesiyle kapanıyor. Star Wars tasarımlı yeni Vestel TV’ler 999 TL fiyatıyla Vestel satış noktalarında tüketicilerle buluşuyor.

Star Wars tasarımı diğer ürünlere de gelecek

Tasarım ve içeriklerle Star Wars temalı ürünlere farklı bir yorum getiren Vestel, LED TV’nin ardından diğer ürünlerinde de efsane seriyi kullanacak. Vestel’in, farklı tasarımlar ve içeriklerle zenginleştireceği küçük ev aletleri, kulaklık ve cep telefonu aksesuarları da yakında Vestel bayilerinde ve yetkili satıcılarda müşteriyle buluşacak.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ