HTC Desire 828 çıtayı yükseltiyor

Yeni HTC Desire 828, el hareketini algılayarak objektifi hareket ettiren Optik Görüntü Sabitleme özellikli 13MP ön kamerasıyla dikkat çekiyor.

HTC Desire 828’in UltraSelfie™ ön kamerası 3 kata kadar daha fazla ışık yakalayarak selfie meraklılarının düşük ışıkta bile daha iyi fotoğraf ve videolar çekmelerini sağlıyor. HTC, Desire akıllı telefon ailesinin en son üyesi HTC Desire 828’i satışa sundu. Gelişmiş görüntüleme teknolojisine sahip arka kamerasıyla çok daha net ve parlak fotoğraflar sunan yeni HTC Desire 828, HTC UltraSelfie™ ön kamerası ile düşük ışıkta dahi çok daha iyi selfieler çekebiliyor.

Göz Alıcı Tasarım

HTC Desire 828’in HTC One ailesinde kullanılan tam cam ön yüzey ile sağlanan premium tasarımı, çift tonlu gövde ile birleşerek dikkat çekiyor. Tasarım tarafında ince işçilikle yapılan göz alıcı detaylarla tüm dikkatleri üzerine çeken yeni HTC Desire 828’in ağırlığı ise sadece 148 gram.

HTC Desire 828, 28 Mart 2016’dan itibaren Türkiye’de Vodafone ve tüketici elektroniği zincir mağazalarında satışa çıkacak.

Sinematik surround ses

Yeni HTC Desire 828’de, ön yüzde yer alan dahiliamfili ve Dolby Audio™ Surround[1] özellikli HTC BoomSound™ hoparlörler, 5.1 surround ses efekti sağlıyor. Videoları daha net hale getiren Full HD ekranın sunduğu net ve keskin görüntüleri isterseniz hoparlör, isterseniz kulaklıktan sağlanan etkileyici sesler tamamlıyor.

Ön kamerası ile düşük ışıkta dahi çok daha iyi selfieler çekebiliyor.

4,5 G’nin hızını deneyimlemek mümkün

Gücünü Mediatek1.5 GHz sekiz çekirdekli işlemciden alan HTC Desire 828, 4,5G desteği sayesinde performans ve hızlı bağlantı arasında mükemmel bir denge sağlıyor, internette vakit geçirmek, video yüklemek ve uygulamaları indirmek çok daha kolaylaşıyor.

HTC Desire 828 fotoğraflarınızı sadece çekmeye değil, saklamaya da hazır; 16GB bellek fotoğraflara geniş bir yer ayırmayı mümkün kılıyor. HTC Desire 828’in dahili hafızası microSD kart ile 2TB’a kadar arttırılabiliyor. Ayrıca HTC’nin kullanıcılarına sunduğu 2 yıl boyunca ücretsiz 100GB Google Drive bulut depolama alanı sayesinde telefon hafızası artık bir problem olmaktan çıkıyor.

Daha net, keskin görüntüler

HTC Desire 828, elin en ufak hareketini bile anında tespit ederek objektifi harekete göre oynatan Optik Görüntü Sabitleme özellikli 13MP arka kameraya sahip. HTC Desire 828, selfielerde daha fazla arka plan, manzara veya insan dahil etmenize imkan veren 26,8 mm genişliğindeki objektifi ile selfielerde tek kareye daha fazlasını sığdırma imkanı sunuyor. HTC UltraPixel™ teknolojisi, selfielerin düşük ışıkta dahi çok daha net ve aydınlık görünmesini sağlıyor. Kameranın yetenekleri bunlar ile de sınırlı değil; HTC Desire 828, fotoğraflara yaratıcılık katmak isteyenler için Prizmatik, Çift Pozlama veya Biçim Maskeleme gibi özel efektleri tek dokunuşta uygulamaya imkan veren Fotoğraf Düzenleyici ile görüntüleri kolayca düzenleyebiliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ