Annenize pürüzsüz bir cilt armağan edin

Özel günlerde sevdiğiniz kişiler için en özel ve anlamlı hediye arayışına zengin ürün seçenekleri ile son veren Braun, Anneler Günü’nde de sizi yalnız bırakmıyor.  Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklı P&G’nin dünyada en çok güvenilen epilasyon markası Braun ile annenizi bu özel gününde mutlu edin.

Dünyanın ilk 2’si 1 arada yüz epilatörü ve temizleme cihazı olan Braun Face ve Güzellik Fırçaları ile annenizin hem doğal hem de kusursuz bir görünüme sahip olmasını ve kişiselleştirilmiş cilt bakımı keyfini yaşamasına yardımcı olabilirsiniz. Ekstra Hassas Fırça, Peeling Fırçası ve Makyaj Süngeri seçenekleriyle annenizin ışıltısını ortaya çıkarmasını sağlıyor.

Bugüne kadar ki en hızlı ve en etkili epilatör* ve sürekli olarak muazzam pürüzsüzlüğe sahip bir cilt için en iyi güzellik çözümü olan YENİ Braun Silk-épil 9 SkinSpa ile annenizin bakım rutininin yeniden canlanmasına, evde farklı fırca baslıklarıyla SPA keyfi yasamasına ve pürüzsüz cildinin keyfini çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Ağdanın alabildiğinden 4 kat daha kısa tüyleri alabilen Braun Silk-épil 9 SkinSpa, 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt vaad ediyor.

Yeniliklerden haberdar olun!

Epilasyon dünyasında devrim yaratan YENİ Braun Silk-expert IPL ile annenize evinin rahatlığında en güvenli ve etkili şekilde kalıcı ve kusursuz epilasyon deneyimini yaşatabilirsiniz. Uzun süre pürüzsüz bir cilt elde etmenin güvenilir** ve neredeyse acısız bir yolunu kadınlarla tanıştıran Braun Silk-expert IPL, SensoAdapt™  ten rengi sensörüyle ten rengini sürekli olarak ölçüyor ve etkin, hızlı ve güvenli bir uygulama için optimal ışık yoğunluğunu otomatik olarak ayarlıyor.

Annenizin en kolay ve rahat bakım keyfini yaşatacak ürünler için Braun ürünlerine göz atmayı unutmayın.

Braun Face Güzellik Fırçaları’nın (4’lü paket) tavsiye edilen satış fiyatı 89 TL

Braun Face Güzellik Fırçaları’nın (2’li paket) tavsiye edilen satış fiyatı 59 TL

Braun Face’in tavsiye edilen satış fiyatı 219 TL

YENİ Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9941’in tavsiye edilen satış fiyatı 549 TL

YENİ Braun Silk-expert IPL’in tavsiye edilen satış fiyatı 1499 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ