Hassas ciltlere özel tıraş makinesi

Cildiniz çok hassas ve hangi tıraş makinesini kullanacağınıza karar veremiyor musunuz? Size bir önerimiz var! Philips S7710/26, ciltte kolay biçimde kaymasını sağlayan benzersiz mikro boncuk kaplamalı konfor halkalarına sahip. Kolay kullanım sağlayan halkalarda yumuşak, düşük dirençli yüzey oluşturan binlerce tanecikten oluşan bir kaplama bulunuyor. Bu sayede tıraş makinesi yüzde zahmetsizce kayıyor ve tahrişi azaltarak pürüzsüz bir cilt elde edilmesini sağlıyor. Özel olarak tasarlanmış bıçak sistemi uzun, kısa ve batık tüyleri son derece pürüzsüz biçimde tıraş ederken cildi koruyor. Her bir tüyün ideal kesme noktasına gelecek şekilde geliştirilen yuvalar cilde zarar vermeden özenle tıraş ediyor. SmartClick hassas düzelticisi ise bıyık ve favorileri düzeltmek için ideal…

Güçlü performans

DynamicFlex bașlıklar, yüzün ve boynun tüm kıvrımlarını takip etmek üzere 5 boyutta kolaylıkla hareket ediyor ve böylece ekstra rahatlık sağlıyor. AquaTec Islak ve Kuru tıraş özelliği sayesinde hızlı ancak rahat bir kuru tıraş seçeneği sunarken jel ve köpük ile duşun altında ıslak tıraş da seçilebiliyor.

SmartClean sistemi her gün mükemmel bir performans için tek bir dokunuşla tıraş makinesini temizliyor, yağlıyor ve şarj ediyor. Bir saatlik şarjla 50 dakika kablosuz tıraş imkanı sunan Philips S7710/26, 2 yıllık garantisi ile 699,99 TL’den satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ