Ezber bozan kulaklık

Plantronics’in yeni kulaklık modeli BackBeat Sense, müziksiz yaşayamam diyenlerin en yakın arkadaşı oluyor. Kablosuz özelliği ile 18 saat kullanılabilen kulaklık, istenildiğinde kablo ile de kullanılabiliyor. Plantronics tarafından tamamen performansa dayalı olarak üretilen kulaklık, ses kalitesi, işlevsellik ve pil ömrü ile birçok rakibini geride bırakıyor.

BackBeat Sense, kendinden ayarlı hafızalı köpük kafa bandı ve kulak yastıkları ile kullanıcılara maksimum konfor sağlıyor. Gelişmiş Bluetooth özelliği sayesinde iki farklı cihaza aynı anda bağlı kalabilen BackBeat Sense ile telefonunuza gelen çağrıları anında cevaplayabiliyorsunuz. BackBeat Sense’in üzerinde bulunan çağrı cevaplama, şarkı değiştirme, ses alçatma/yükseltme butonlarının dışında OpenMic butonu da kulaklık kulağınızdayken dış sesleri duymanızı sağlıyor.

Pil ömrü koruma altında


BackBeat Sense’in üzerinde bulunan sensörler sayesinde cihaz kulağınıza takılı değilken video ya da müzik otomatik olarak duruyor. Bu özellik sayesinde pil ömrü korunurken, BackBeat Sense çok daha uzun süre kullanılabiliyor. Azami 2,5 saat gibi kısa bir sürede şarj edilen Plantronics BackBeat Sense, telefonunuz ya da tabletinizden görebileceğiniz pil seviyesini aynı zamanda kulağınıza da fısıldıyor.

Plantronics Find My Headset uygulaması sayesinde kulaklığınızı en son nerede bıraktığınızı kolayca bulabiliyorsunuz. Performansına göre hafifliğiyle de dikkat çeken Plantronics BackBeat Sense, 140 gramlık gövde ağırlığı ile piyasadaki birçok kulaklıktan daha hafif. “Espresso” ve “Tan” olarak iki farklı rengi bulunan BackBeat Sense, bu özelliğiyle modayı da belirliyor.

Hepsiburada.com, MediaMarkt ve seçkin Turkcell mağazaları gibi yerlerde bulabileceğiniz BackBeat Sense’in satış fiyatı 569 TL’dir

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ