Gratis’ten Anneler Günü’ne özel parfümler

Her anne özeldir ve size annenizi hatırlatan kokular vardır. Sadece bir gün ile sınırlı kalmayıp her gün annelerin kıymetinin bilindiği ama sembolik olarak bir günde kutlanan Anneler Günü yaklaşıyor. Annenize parfüm hediye almak istiyorsanız Gratis‘te Bee Beauty’nin Anneler Günü’ne özel ve sınırlı sayıda çıkardığı yeni parfüm çeşitleri yerini aldı.

Bee Beauty Twilight Violet EDT: Çiçek ve meyve notalarından oluşan parfüm, uzun süren kalıcılığıyla ciltte tatlı bir his bırakıyor.

Bee Beauty Golden Jaure EDT: Çiçeksi ve odunsu notaların mükemmel kombinasyonu ile oluşturulan parfüm, feminenliği en somut haliyle hissettiriyor.

Bee Beauty Rose Bouquet EDT: Lavanta, mandalina, yasemin, portakal çiçeği ve vanilya ile zenginleştirilmiş parfüm, güçlü ve sıra dışı bir koku arayanların tercihi oluyor.

Bee Beauty Mint Whisper EDT: Bergamot, ananas, limon, müge çiçeği, menekşe, gül, amber, misk ve yeşil çayın eşsiz kombinasyonu oluşturulan parfüm, tatlı bir koku arayışında olanlar için ideal bir seçenek oluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ