Cilt bakımında Yeşil Teknoloji devrimi

Yaklaşık 7 yıldır cilt bakımında vazgeçmediğim marka olma yolunda ilerleyen Caudalie, bugün gelen haberle ilerleyen yaşlarımıza da hitap edecek gibi görünüyor. Marka ile ilk tanıştığım yıllarda henüz 30’lu yaşlara gelmemiş, aman yaşım daha genç hiçbir şey olmaz demek yerine yaşıma uygun seriyi seçerek cildimi doğru nemlendirmeyi tercih ettim. İyi ki de öyle yapmışım, bugün 30’lu yaşlarımın ortasında 20’li yaşların sonundaki cildimi hala koruyorum. Son dönemde tercih ettiğim Caudalie ürünlerim, yorgun göz altı görünümünü ve ince çizgilerimle savaşması için Resveratrol-Lift, gündüz bakım kremim ise yaz aylarında leke oluşumunun önüne geçmesi için Vinoperfect serisi. Şunu söyleyebilirim ki, bu yazıda lekesiz bir cilt ile atlatmayı başardım.

Kısa bir süre haber alamasam da bugün Caudalie markasından yeni bülten maileme düştüğünde açıkçası heyecanla açtım (biz dergicilere farklı marka ve PR’lardan günde yüzlerce mail gelir). Mailde güzel bir haberle karşılaştım, zamanla vücudumuzdaki kolajen miktarının azalmaya başladığını ve cildimizin de bu durumdan olumsuz etkilendiğini artık hepimiz biliyoruz. 50’li yaşlarda kendini daha çok hissettiren bu belirtileri azaltmak için Caudalie, Fransa’nın 1 numaralı yaşlanma karşıtı ikonik serisini yeni nesil bir kalojenle daha çok geliştirerek yeniden tasarladığını duyurdu.

Cilt bakımında her zaman doğala en yakın eczane ürünleri tercih sebebim oldu. Tam bu noktada doğallıktan yana olan Caudalie, Mathilde Thomas ve Harvard’ın ortak olarak geliştirdiği benzeri bulunmayan patentine bitkisel türevli ve cildin %80’inde bulunan kolajen, Vegan Tip 1 Kolajeni ürün listesine eklendi. Yeşil teknolojinin bir ürünü olan vegan, etkili ve sürdürülebilir ürün, yaşlanma karşıtı bakıma yeni bir boyut kazandırıyor. Caudalie’nin ikonik serisi Resveratrol-Lift yeni nesil kolajenle yeniden tasarlanarak daha da gelişiyor.

Yaşlanma karşıtı bakımda devrim yaratmayı hedefleyen yeni Resveratrol-Lift serisi, Ekim 2023 tarihiyle satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ