İyi Yaşam Odağında yeni bir marka, iYO

Fakir Hausgeräte’nin yeni markası iYO ile İstanbul’un en keyifli boğazı seyir mekanlarından olan Çırağan Palace Kempinski’de basına özel düzenlenen davette tanışma fırsatımız oldu. 90 yıl gibi köklü bir geçmişe sahip olan Fakir Hausgeräte, yüksek teknolojili tasarımları ile iYO markasını geliştirdi.

Bugün biz kadınlar, çalışma hayatı içerisinde aktif ve başarılı rollerimize devam ederken yoğun bir tempo içerisindeyiz. Bu süreçte beslenmemize, sporumuza ve sağlıklı yaşamaya dikkat ederken cilt bakımı gibi özen gerektiren detaylara zaman ayırmayı kimi zaman öteleyebiliyoruz. Evde günlük işlerimizi hallederken veya dinlenme zamanlarımızda bir de cilt bakımımızı yapabilsek harika olmaz mı?

“İyi yaşamak, iyi hissetmek senin özünde var” felsefesiyle yola çıkan iYO, sağlıklı yaş alma sürecimizde kalıplaşan alışkanlıklarımızın ötesine geçerek yeni teknolojileriyle bizlerle buluştu. ‘İçten dışa iyiliğimi düşünen teknoloji’ söylemiyle doğan iYO’nun ilk günden itibaren danışmanlığını yürüten Uzman Estetisyen Nur Bilen Yavuzer, markanın geniş ürün yelpazesi hakkında detaylı bilgilendirmede bulundu.

Fakir Hausgeräte Pazarlama ve Perakende Direktörü Zümrüt Tamer’de toplantıda gerçekleştirdiği konuşmasında iYO’nun marka yolculuğu ve gelişmiş teknolojisinden bizlere bahsetti. Aynı zamanda boğazın eşsiz manzarası eşliğinde tasarlanan ürünleri yakından inceleme ve deneyimleme fırsatımız oldu.

Söylemden geçmeyelim, iYO ürünleri sadece kadınlara özel değil, erkek kullanıcılar için de uygun ürünleri bulunuyor.

Fakir Hausgeräte Pazarlama ve Perakende Direktörü Zümrüt Tamer, Nur Bilen Yavuzer, Fakir Hausgeräte Tedarik Zinciri Grup Başkanı Furkan Saruhan

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ