Yenidoğan bebeklere eğlenceli beslenme

ARS Bebek A.Ş. tarafından Türkiye’ye getirilen Suavinex’in son teknolojiye uygun olarak geliştirdiği “Scottishserisinde yer alan biberon, emzik, emzik zinciri ve emzik kutusu, bebeklerin konforlu beslenmelerini sağlıyor.

Suavinex’in yenilikçi ürünleri arasında yer alan Scottish serisinde; yenidoğan bebekler için geniş ağızlı biberonlar, ortodontik silikon uçla sunuluyor. Ayrıca, üzerindeki desenlerle de bebeklerin hayvanları tanımasına yardımcı oluyor.

Pembe ve mavi renklerde hazırlanan emzikler ise; tükürük birikimini ve cildin tahrişini önlemeye yardımcı koruyucu sisteme sahip. Evolution Silikon Emzikler’in 0-6 ay, 6 + ve 12+ ay için üç seçeneği bulunuyor.

Parlak tasarımlı Jewel Emzik Zinciri ile emzik kutusu da hem konforlu hem de hijyenik kullanım sağlıyor.

Annelerin ve bebeklerin hayatını kolaylaştıran tasarımlar

İspanya’da 30 yılı aşkın deneyim ve klinik araştırmaların sonucu uzmanlarla birlikte geliştirilen Suavinex ürünleri, gelişmiş ve yenilikçi, özel anti kolik valf sistemiyle havanın bebeğin midesine girmesi engelleniyor. Böylece bebeklerde, kolik sancısının şiddetinin önemli ölçüde azalmasına yardımcı olan ürünler bebekler için hiçbir zarar teşkil etmeyen ve BPA içermeyen polipropilen malzemeden üretiliyor.

Suavinex, bebeğin sağlıklı büyümesinde önemli olan emzirme ürünlerini annelerin ve bebeklerinin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlıyor. Pembe ve mavi renk seçenekleriyle sunan ürünler; konforlu kullanımın yanı sıra, kolay temizlenme özelliği ile de annelerin tercihi oluyor. Pediatrik diş hekimleri tarafından da onaylı Suavinex ürünleri farklı tasarım, ölçü, malzeme ve fonksiyon arasında seçim yapma imkânı da veriyor.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ