Stokke çocukları büyütüyor

Stokke, İstanbul’da bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında yeni ürünleri ve marka imajını daha yakından tanımamız için bizlere keyifli ve bilgi dolu saatler geçirmemizi sağlayacak bir basın toplantısı düzenledi. Ebeveyne dönük yaklaşımı uygulayan Stokke, anne ile bebek arasındaki iletişimi kolaylaştırırken, ailelerin keyifli zaman geçirmesini sağlıyor. Yazımızın devamında Stokke ürünlerinin detaylı tanıtımlarına ulaşabilirsiniz.

Stokke, yeni nesil çocuklar ve onların aileleriyle bağ kurmalarını ve sağlıklı gelişmelerini destekleyen akıllı, sürdürülebilir ürünler üretmeyi felsefe edinmiş bir marka olarak ön plana çıkıyor. Yüksek, ebeveyne dönük pusetlerinden ödüllü ergonomik bebek taşıyıcılarına, ayarlanabilir oturma çözümlerinden meydana gelen çok amaçlı seriye kadar Stokke, çocuğun ihtiyaçlarını her şeyin üzerinde tutuyor ve bu doğrultuda tasarımlarını yapıyor.

Çocukların güvende ve mutlu hissetmeleri için sevdikleri ile iletişim halinde olmalarının son derece önemli olduğunu bilen Stokke, ürünlerinin çoğunda “daha yüksek daha iyi” ve “ebeveyne dönük” yaklaşımını uyguluyor. Bu özellik ebeveyn ve çocuk arasında daha iyi bir göz teması ve iletişim kurulmasını sağlıyor. Tasarım konusundaki insan merkezli odağı fonksiyonellik, sıra dışı ergonomi ve benzersiz rahatlığı da beraberinde getiriyor. Aynı zamanda sofistike mühendislik ürünlerine entegre edilen parçalar, özel teknik çözümler sunuyor. Ürünlerin tamamı tarzından hiçbir zaman ödün vermeyen zamansız tasarımları sayesinde her türlü iç mekana uyum sağlayabiliyor.

Bebekleri ve çocukları her zaman ön planda tutan ve buna yönelik tasarımlar yapan Stokke ürünleriyle bebekler daha mutlu ve huzurlu büyüyorlar.

Stokke pusetlerini keşfetmeye ne dersiniz?

Stokke her durum için güvenilir, şık ve yenilikçi pusetlerden oluşan komple bir ürün serisine sahiptir. Dünyayı birlikte keşfederken bebeğinizle bağlantı kurmanın keyfini çıkartın. Tasarımlarımız hem koltuğun öncü yükseklik ayarlanabilme özelliğini hem de bebeğiniz büyüdükçe ona uyum sağlama ve gerektiği gibi değişebilme olanaklarına sahiptir. Her pusette gelişmiş ergonominin yanı sıra çocuğun sonsuz merakını tatmin edecek ve annelerin güven veren gülümsemesini görebilmesini sağlayacak ebeveyne ve dışarıya dönük esnek oturma seçenekleri yer almaktadır.

Beş noktadan emniyet kemerli öne ya da arkaya dönük oturulabilen, ayarlanabilir ayak koyma yeri ve tutma sapına sahip pusetlerimiz, size ve bebeğinizin sürekli değişen gereksinimlerine uyum sağlayan, neredeyse sonsuz oturma konumu seçeneğine sahiptir. Doğumdan itibaren kullanıma uygun pusetlerimiz, rahat ana kucakları, rahat minderli koltuklar hatta kardeşler için çözümler sunmaktadır. İster bir lüks isterse her zemine uygun ya da kompakt bir seçenek tercih edin Stokke pusetleri rahat döndürme sistemine sahiptir ve yenilikçidir. Stokke pusetleri, seyahat sisteminin bir parçası olarak Stokke araba koltuklarıyla birlikte kullanılabilir.

En yüksek bağ oluşturan bebek arabası Stokke ® Xplory ®

Koltuk yüksekliği ayarlanmasında öncü olan ikonik Stokke® Xplory®, bebeğinizi daha yakına getirerek, beraber dünyayı keşfederken aynı zamanda bebeğinizle daha yakın ilişkide olmanızı sağlar. Benzersiz tasarımı Stokke® Xplory®’nin en dar köşelerde bile kolayca manevra yapabilmesini sağlar. Koltuk öne veya arkaya bakarken, Stokke® Xplory® neredeyse sınırsız oturma pozisyonu seçeneği sunar. Başka hiçbir bebek arabası, çocuk ve ebeveynlerini Stokke® Xplory® gibi yakınlaştırmaz.

Özellikleri

 • Bebekle daha iyi göz teması ve bağlantı kurmanızı sağlamak için bebeğinizi daha yukarıda tutar
 • Stokke Xplory Portbebe ile yeni doğanlar için uygundur
 • Birden fazla ebeveyn ve öne dönük bebek araması koltuğu konumları
 • Birlikte verilen Stokke Bebek Arabası Koltuğu ile 15 kg’a kadar çocuklar için uygundur
 • Kolayca döndürülebilmesi için 360° kilitlenebilir döner tekerlekler
 • Araba koltuğu ile birlikte seyahat sisteminin bir parçasıdır

Bebeğiniz için kompakt şehir tipi bebek arabası Stokke® Scoot™

Yaslanabilen iki yönlü koltuk ve kompakt katlanma tasarımı ile Stokke® Scoot, şehirde rahatça gezmek ve seyahat etmek için akıllıca ve ideal bir çözümdür. Kompakt boyutu, kolay kullanımı ve hızlı manevra kabiliyeti ile Stokke® Scoot, hareketli hayat tarzınızı, bebeğiniz için daha eğlenceli bir hale getirir. Stokke® Scoot Softbag ile birlikte, bebek arabası, en küçük yolcular için daha da konforlu bir hale gelir.

Özellikleri

 • Doğumdan 15 kg’a kadar çocuklarda kullanılabilir
 • Kompakt, kolayca katlanabilir ve taşınabilir
 • Kilitlenebilir döner tekerlekler, kolay itme
 • Çocuğunuzun korunmasını sağlayan UPF 50+ güneş korumalı büyük tente
 • Ayarlanabilir döndürme sapı

MAMA SANDALYELERİ

Bebekler ve çocuklar için klasik ahşap mama sandalyesi Tripp Trapp® Sandalye

Tripp Trapp®, 1972’de ilk ortaya çıktığında, çocuk sandalyesi kategorisinde devrim niteliğinde dahice bir mama sandalyesi oldu. Yemek masanıza tam olarak oturmak üzere olan tasarımı ile bebeğinizi ailenin kalbine oturtur, sizin yanınızda öğrenmesini ve gelişmesini sağlar. Akıllı, ayarlanabilir tasarımı, hem derinliği hem de yüksekliği ayarlanabilir koltuk ve ayak destekleri ile hareket serbestliği sağlar. Doğru olarak ayarlandığında, çocuğunuz her yaşta rahat ve ergonomik bir oturma pozisyonunda olacaktır.

Yeni doğan bebeğiniz ve çocuğunuz için modern mama sandalyesi Stokke® Steps™ Sandalye

Sandalye oturma sistemimizin merkezindedir, ana kucağı ve ek aksesuarlar için bir temel görevi görür. Sandalyenin kendisi, aktif, bağımsız çocuklar düşünülerek geliştirilmiştir. Ayarlanabilir özellikleriyle onlara yaşlarına göre doğru desteği ve konforu sunar.

STOKKE HOME

Bebek odası koleksiyonumuzu keşfedin

Stokke® Home™

Stokke® Home™ konsepti, modüler yapısı sayesinde ürün serisinden istediğiniz parçaları seçmenizi ve kendi oda düzeninizi tasarlamanıza olanak sağlıyor. Modülleri, bebeğiniz büyüdükçe ya da evinizi yeniden dekore ettikçe sürekli değişen gereksinimlerinize uygun olacak şekilde tekrar düzenlemek çok kolay. Yeni evinize hoş geldiniz! Yeni doğandan yürümeye başlayana kadar ister geniş isterse dar bir odaya sahip olun Stokke® Home™ tüm gerçek evlerde olduğu gibi özel bir yer olacaktır. Tüm yapmanız gereken içeri taşımaktır! Stokke, yatak, şifonyer, alt değiştirme birimi, beşik; bebeğinizin odası için vazgeçilmez ürünler sunuyor.

Ev, kendiniz gibi olduğunuz, ailenizle bir arada vakit geçirdiğiniz, dinlendiğiniz, oynadığınız ve kendinizi güvende hissettiğiniz yerdir. Yani ev gibisi yoktur. Yeni bebek odası ürün serimiz, kendi evimizde olduğumuzda yaşadığımız benzersiz histen ilham almaktadır.

“Bu olumlu duyguları tasarıma yansıtmak istedik ve dünyanın her yerinde tanınan “Ev” şekline odaklanarak işe başladık. Yüksek kaliteli malzemeler ve işçilikle üretilmiş işlevsel, zarif bir bebek odası mobilyaları konsepti ortaya çıktı.

Ev şekli, koleksiyonun ana parçası olan Yatak’ta etkili biçimde vurgulanıyor. Ürünlerin, her türlü trendi yakalayacak ve modası geçmeyecek şekilde çocuğunuzla birlikte büyümesini istedik.” Robert Myrene, Tasarımcı

Bebeğinizle birlikte büyüyen benzersiz oval dördü bir arada karyola Stokke® Sleepi™ Yatak

0 ila 3 yaş arasında, (ek Junior Uzatma Kit’i ile 10 yaşına kadar) çocuğunuz ile beraber büyüyen bir yataktır. Büyüyen çocuğun değişen ihtiyaçlarını karşılamak için büyürken, kendine özgü oval şekli ile rahatlatıcı bir alışkanlık hissi de verir. Bebeğiniz tırmanma çağına geldiğinde, kolay ulaşım, özgürlük ve bağımsızlık hissini arttırmak için yatağın bir tarafını çıkartabilirsiniz.

Katlanabilir bebek küveti Stokke® Flexi Bath®

Stokke® Flexi Bath® 0-4 yaş arası bebekler için uygun katlanabilir bir bebek küvetidir. Yer kazandıran tasarımıyla kolayca saklanabilir, evde veya seyahat sırasında kullanıma uygundur. Opsiyonel Stokke® Flexi Bath® Yeni Doğum Desteği, yeni doğan bebekler için ekstra konfor sunar.

BEBEK TAŞIYICILARI

Bebeğinizle bağlantıyı korumanın harika bir yolu; Mycarrier

Bebekler, ebeveynleri ile aralarında bir bağ olan bir dünyaya doğarlar. Kalbinizin atışını duyarak ve yakınınızda olarak vücudunuzun ritmini tanırlar. Aynı güvenlik ve konfor hissini veren bebek taşıyıcımız, bu bağlantıyı korumanın ideal yoludur.

3’ü 1 arada bebek taşıyıcıları, sizin ve bebeğiniz için konfor ya da ergonomiden ödün vermeden çocuğunuzla birlikte büyür. Bebek için tasarlanan ayarlanabilir oturma konumları, “Happy Hips” konumu ile kalçayı, baldırları ve basenleri destekler. Sırtta taşımak için kullanıldığında akıllı tasarımı sayesinde taşıyıcıyı sırtınıza takmadan önce bebeğinizi taşıyıcıya bağlamanızı sağlayarak daha güvenli bir çözüm sunar.

Stokke MyCarrier, doğumdan 15 kg /33 lbs ağırlığa kadar kullanılabilir ve her türlü stile uygun renklerde bulunur.

ARAÇ KOLTUKLARI

Hafif araba koltuğu Stokke® iZi Go X1 by BeSafe®

Sadece 4.2 kilo olan Stokke® iZi Go X1 by BeSafe® ‘in kurulumu kolay, taşıması ise daha da kolaydır. Bu çok hafif araba koltuğu, 5 noktalı bir emniyet kemeri, entegre güneş koruması ve yumuşak yastıkları ile ekstra konfor ve koruma sağlar. En iyisi de, Stokke® iZi Go X1 by BeSafe®’in, adaptör kullanılmadan, tüm Stokke® bebek arabaları ile uyumlu olup, bebek arabasında ana kucağı olarak da kullanılabilmesidir. Gövdeye tam olarak oturur. Üstün tasarımına renk çeşitleri de dahildir. Stokke® iZi Go X1 by BeSafe®, hayattaki küçük geçişleri çok kolaylaştırır!

Hayatın küçük geçişlerini çok daha kolay hale getirir: Stokke® iZi Go Modular™ by BeSafe®

Sadece 4,4 kilo ağırlığındaki hafif Stokke® iZi Go Modular™ by BeSafe® bebek araba koltuğunun takılması ve taşınması oldukça kolaydır. Koltukta ergonomik olarak tasarlanmış taşıma kolu, ayarlanabilir 5-noktalı emniyet kemeri, havalandırma özellikli birleşik tente ve müthiş rahatlık ve koruma için şık yastıklama bulunur. Birlikte yapacağınız yolculuklarda bebeğinizin güvenli ve rahat biçimde oturduğunu bilerek içinizi ferah tutun; araba koltuğu 1963’ten bu yana İskandinav güvenliğini sağlayan Norveç’li araba koltuğu üreticisi BeSafe® tarafından geliştirilmiştir.

Stokke® iZi Sleep™ X3 by BeSafe®

Stokke® iZi Sleep™ X3 by BeSafe®, bebeğinizin araba dışında dinlenmesine veya uyumasına olanak sağlar. Bu ultra yumuşak araba koltuğu, ayarlanabilir 5 noktalı emniyet kemeri, entegre gölgelik ve yumuşak yastıkları ile ekstra konfor ve koruma sağlar. Ayrıca, adaptör kullanımı olmaksızın, Stokke® Xplory®, Stokke® Crusi™ ve Stokke® Trailz™ bebek arabaları ile birlikte, bebek arabası koltuğu olarak da kullanılabilir. Gövdeye tam olarak oturur. Üstün tasarımına renk çeşitleri de dahildir. Stokke® iZi Sleep™ X3 by BeSafe® ile uyuyan bir bebeği uyandırmanız asla gerekmeyecek!

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ