Tiny Miny ile bebeğinizle seyahatinizi kolaylaştırın

Çocuğunuzla tatil planı yapmak için aylar öncesinden programınızı hazırladınız. Tabii ki yanınıza alınacaklar listesi de uzayıp gitti. Çocuğunuzun ihtiyaçları sizin valizinizden daha büyük olduğunu tabii ki tahmin ediyoruz. Tüm bunların yanı sıra bir de uçağa binerken en büyük sorunlardan biri de bebek arabası ve ana kucağı gibi birçok detay var. Şimdi size çocuğunuzla birlikte yolculuğunuzu
kolaylaştıracak bir önerimiz var. Genç girişimci Umut Gürkan tarafından kurulan  www.tinyminy.com , bebekleri ile seyahat eden ailelerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. 
Tıpkı inilen havalimanında araç kiralıyor gibi, seyahat edecek olan bebekli yolcu, www.tinyminy.com internet sitesi üzerinden, ineceği havalimanını ve saati seçerek, o gün o havalimanında, müsait olan bebek ürünlerini ve tüm özelliklerini görüyor. İstediği ürün veya ürünleri seçerek rezervasyonunu tamamlıyor. Yolcu havalimanına indiğinde, Tiny Miny’nin TAV Havalimanları ile yaptığı anlaşmaya istinaden, TAV “Primeclass” özel hizmet ayrıcalığıyla körük çıkışında karşılanarak, kiraladığı ürünler kendisine teslim ediliyor. Seyahat süresince kullanılan bebek ürünleri seyahat sonrası, uçağa binerken, yine TAV “Primeclass” personeli tarafından iade alınıyor. İade alınan ürünler, buharla ve organik temizleme malzemeleri ile temizlenip yeni siparişe hazır hale getiriliyor. Size de ailenizle yolculuğunuzun tadını çıkarmak kalıyor. 

Şu anda Türkiye’de İstanbul – Atatürk Havalimanı, Ankara – Esenboğa Havalimanı, İzmir – Adnan Menderes Havalimanı ve Bodrum-Milas Havalimanı’nda hizmet vermekte olan Tiny Miny, İstanbul – Sabiha Gökçen Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Dalaman Havalimanı’nda da hizmet vermek için çalışmalarına devam ediyor.
Yakın bir zamanda mama sandalyesi, park yatak ve ailelerin bebekleri ile seyahati sırasında ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri sisteme dahil etmeyi hedefleyen Tiny Miny, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet sektörüne yeni bir soluk getiriyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ