Revlon’un Yeni Maskara Koleksiyonu

Her şey yeterince karmaşık değil mi? Bir de size en uygun maskarayı seçmek bu kadar karmaşık olmamalı! Revlon istediğiniz kirpik özelliklerine uygun, özel olarak tasarlanan yeni bir maskara koleksiyonu ile maskara seçiminizi kolaylaştırıyor. Yeni Revlon Maskara Koleksiyonu, ismini aldığı özelliklerine göre kolaylıkla seçim yapmanızı ve kirpiklerinizin ihtiyacına en uygun maskarayı bulmanızı sağlıyor.

Hacim, Uzunluk, Belirginlik ve Hacim & Uzunluk veya Hepsi Bir Arada

5 Yeni benzersiz maskara ve fırça kombinasyonundan oluşan bu özel koleksiyon içinde herkes için uygun bir seçim bulunuyor:

  • Daha uzun kirpikler için SUPER LENGTH
  • Daha hacimli kirpikler için ULTRA VOLUME
  • Hacimli ve uzun kirpikler için VOLUME + LENGTH MAGNIFIED
  • Daha belirgin kirpikler için DRAMATIC DEFINITION

Ayrıca kadınların farklı kirpik görünümleri için farklı maskaralar kullandığını gösteren araştırmalar sonucunda YENİ ULTIMATE ALL-IN-ONE™ Maskara geliştirildi. Bu benzersiz maskara, ULTIMATE ALL-IN-ONE™; Hacim, Uzunluk, Belirginlik, Kıvrık ve Yoğun Renk olarak 5 farklı dönüştürücü faydayı bir arada sunuyor.

İster tek bir kirpik görünüme odaklanın isterseniz birden fazlasını tek bir maskarada arzulayın. Revlon’un Yeni Maskara Koleksiyonu içinde sizin için en uygun olanı bulabilirsiniz.

REVLON ULTIMATE ALL-IN-ONE™ Maskara Satış Fiyatı: 36,90 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ