Hassas ciltler için parabensiz doğal fondöten

Bir çok kadın, cildinin hassas olmasından şikayetçidir. Bu tip düşük toleranslı ciltlerde, kozmetik ürünlerinin içeriği çok büyük önem taşır. Deborah Milano da özellikle hassas ciltlere ihtiyaçları olan nazik bakımı sağlamak için belirli sentetik maddeleri içermeyen doğal bir fondöten yarattı: Perfect&Natural.

Paraben, silikon, mineral yağ ve akrilat içermeyen Perfect&Natural, yüksek performanslı, ipeksi pürüzsüzlükte bir uygulamayla, cilt tonunu eşitler ve doğal bir görünüm sağlar. Yumuşak, kadifemsi pürüzsüzlükteki akışkan yapısı cilt üzerinde eriyerek sağlıklı ve iyice nemlenmiş aydınlık bir görünümle kusursuz bir bitiş yaratır.

Orta derecede kapatıcılık için formüle edilmiş olan Perfect&Natural, cildin görünümünü iyileştiren, lekeleri gizleyen, gözeneklerin görünümünü minimize eden ve parlamayı matlaştırmaya yardımcı olan bitkisel özlü yağlar ve nem veren bitki özleriyle zenginleştirilmiştir.

İkinci bir ten hissi verirken koruyucu bir film tabaka oluşturarak dış etkenlere karşı koruyan Perfect&Natural, cildi nemlendirirken makyajın daha uzun süre yeni uygulanmış gibi taze görünmesini sağlar.

Ambalajları yüzde 100 geri dönüştürülebilir polietlenden üretilen Perfect&Natural, içerdiği SPF15’le cildi UV ışınlarının yol açtığı ışın yaşlanmasına karşı korur.

Fiyatı: 39.90 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ