Deluxe serisi yeni ambalajlarında

LR Health & Beauty, modern tasarımlarıyla dikkat çeken Deluxe serisi ile adından sıkça söz ettiriyor. Yenilenen dokusu, renkleri ve ambalajıyla Deluxe kozmetik serisiyle en baştan çıkarıcı makyajını yapacaksınız.

Cildinize ışıltılı doğal parlak bir görünüm kazandıran Deluxe Perfect Wear Fondöten açık tenden koyuya sunduğu 6 renk seçeneğiyle cildinize maske görünümü yaratmadan mükemmel bir görünüm kazandırıyor.

Deluxe High Impact Ruj baştan çıkarıcı kokusu, mat ve parlak renk seçenekleriyle, dudakları kurutmadan uzun süre kalıcılık vaad ediyor.

Deluxe Perfect Smooth Kompakt Fondöten karma cilt tipleri için ideal olan bu ürün SPF 30 faktörüyle güneş koruması sağlayarak cildinizi pürüzsüz ve aydınlık bir görünüme kavuşturuyor.

Doğal görünüm

Hafif ve mat yapısıyla yanaklarınızı doğal bir şekilde renklendiren Deluxe Perfect Powder Allık Ruby Rose ve Petal Peach renk seçenekleriyle ten renginiz için alternatif oluşturuyor.

Deluxe Sun Dream Bronzlaştırıcı Pudra iki bronz rengin kombinasyonundan oluşuyor.  Bu özelliğiyle ürünü kullanırken yoğunluğunu cilt tonunuza göre ayarlayabilmenize yardımcı oluyor.

Deluxe Artistic Quattro Sublime Marine yüksek renk pigmenti ve yumuşak dokusu sayesinde uygulama kolaylığı sağlıyor. Mavi renk odaklı far paletinin içerisinde mat koyu mavi, metalik mavi, açık pembe ve etkileyici gri tonları bulunuyor. Bu renkler birbirleriyle kombinlenerek gözlerinizi çarpıcı bir biçimde ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ