Mall of İstanbul’da sömestr programları dopdolu

 

Robin Hood macera dolu dünyasında çocukları bekliyor

KİDZ TV’de çocukların severek izlediği çizgi film kahramanı Robin Hood, sömestr boyunca Mall of İstanbul’da çocukları bekliyor olacak. Daima haklının ve ezilenin yanında savaşan asil savaşçı Robin Hood, çocukları önce önemli bir sınavdan geçirecek. Tırmanış, engelleri aşma, ok atabilme gibi parkurlardan geçen çocuklar fiziki becerinin yanında zeka geliştirici oyunlara da katılacak. Robin Hood için özel olarak kurulu alanda çocuklar Origami Sanatı ile Robin Hood şapkası ile ok ve yay yapmayı öğrenecek. Bir diğer sevilen karakter Sihirbaz Marian’de Robin Hood için hazırlanan alanda olacak ve çocuklara Sihirbazlık Atölyesi’nde küçük illüzyonlar sunacak. Sevimli karakter Tuck’la çocuklar leziz kurabiyeler yapacak ve onları keyiflerince süsleyecek. Yaklaşık 1 saat sürecek olan atölye çalışmaları ve oyunların sonunda çocuklara sertifika verilecek, sevimli karakterlerle çektirdikleri fotoğraflar, yaptıkları ok ve yaylar ve şapkalar hediye edilecek.

MOİPARK

Yer çekimsiz alan deneyimi yaşatan ‘Yer Çekimi Sıfır’dan ‘Dehşet Oteli’ne, çarpışan otolardan atlıkarıncaya, atari oyunları ve ödüllü yarışmalardan kahkaha geçitlerine kadar yüzlerce keyifli oyun MOİPARK’ta yer alıyor. MOİPARK’ta eğlenceli sahne şovları da düzenleniyor. ‘Taşkafa Show’da Taşkafa karakterleri sahneye çıkıyor ve çocukların da katılabildiği müzikli bir şov düzenliyor. Bir diğer gösteri ‘Kaçak Show’da da Taşkafalar’ın gezegeninden kaçan iki kaçağın komedisi sergileniyor. Etkinlik tarihleri 21-22 ve 28-29 Ocak ile 4-5 Şubat. Kaçak Show saat 15.30, Taşkafa Show saat 16.30’da. MOİPARK hakkında ayrıntılı bilgi www.moipark.com.tr adresinden alınabilir.

Tiyatro, konser ve Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi

Mall of İstanbul alışverişin yanında kültür sanat etkinlikleriyle de öne çıkıyor. AVM’de bulunan İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne’de çocuklar 24 Ocak’ta çocuk oyunu ‘Pepee’yi, 25 Ocak’ta ‘Canım Kardeşim 2 Müzikali’ni izleyebilecekler. MOİ Sahne’de sömestr boyunca çocuk oyunları yanında seçkin yetişkin oyunları ve konserler de izlenecek. Ayrıntılı bilgi www.moisahne.com’dan alınabiliyor. 16 sinema salonu ve 3500 koltuk kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi Cinetech Mall of İstanbul’da yer alıyor. Cinetech’de sömestr boyunca en yeni vizyon filmleri ve çizgi filmler çocukları bekliyor olacak.

Rahat ulaşım

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Avrupa ve Asya Kıtası’nı birbirine bağlayan TEM (Trans Europen Motorway) otoyolu üzerinde Başakşehir mevkisinde yer alan Mall of İstanbul’a ulaşım, toplu taşıma araçları, metro ve ücretsiz müşteri servisiyle kolaylıkla sağlanabiliyor. Mall of İstanbul’a özel aracıyla gelen ziyaretçiler için 4.500 araç kapasiteli kapalı otopark hizmeti sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ