Lansinoh 2’si 1 arada maksimum verimlilik

Annelerin en önemli ihtiyaçları arasında yer alan ve bebeklerin beslenmesinde süt sağmalarına yardımcı olan göğüs pompaları gelişen teknolojiyle birlikte yenilikler kazanıyor. Çalışan anne sayısının her geçen gün artması nedeniyle anneler, kısa sürede yüksek verim alacakları ürünleri tercih ediyor.

Lansinoh’un emziren annelere özel olarak sunduğu yüksek kalitedeki ürün gamı, 30 yılı aşkın emzirme deneyimi ve bilimsel araştırmaların sonucu olarak ortaya çıkmaktadır. Lansinoh’un 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası emziren annelerin daha konforlu ve daha etkili süt sağmasına yardımcı olmak için geliştirildi.

Zamandan tasarruf

Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası ile iki göğsün aynı anda sağılması zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Aynı zamanda iki göğsün aynı anda uyarılması ikiz bebek etkisi ile anne sütü üretimini de artırmaktadır.

Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası ile çiftli sağım yapıldığında süt üretiminin artması da desteklenmektedir.  Annelerde süt üretimini tetikleyen ‘uyarı fazı’ ve sütün akışını maksimize eden ‘sağım fazı’ ile annelere daha etkili süt sağım imkanı sunmaktadır.

Üç farklı sağım stili ve 8 farklı ayarlanabilir vakum gücü ile her annenin konforuna uygun süt sağım seçenekleri ile maksimum konfor sağlamaktadır.

Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası tavsiye edilen satış fiyat 299,00

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ