Kış aylarında güçlü ve canlı saçlar

Saçlarımız her mevsimin hava şartlarına göre birden çok yıpratıcı etkenle karşı karşıya kalabiliyor. Kışın artan hava kirliliği, yağmur, kar ve soğuk hava, saçlarınızın sağlıksız görünmesine ve daha fazla bakıma ihtiyaç duymasına sebep oluyor.  Soğuğun etkisiyle kuruyan saçlar incelip, kırılıyor ve canlılığını kaybediyor. Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Serisi ile saçlarınızı iki kat daha fazla besleyerek ve saçlarınızın daha yumuşak ve canlı bir görünüme kavuşabileceğini vurguluyor.

Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Serisi ile yıpranmış, kuru ve cansız görünüm gibi can sıkan durumlardan kurtulmak çok kolay! %95 doğal köken içeren, parafin, gluten ve renklendirici bulundurmayan Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Şampuan, saf sertifikalı bitki özleriyle tek kullanımda yıpranan saçlarınızı 2 kat daha fazla besleyerek* onarır. %96 doğal köken içeren Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Saç Kremi saçlarınızın yumuşak ve canlı kalmasını sağlarken %94 doğal köken içeren Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Maske saçlarınızı yıpranmalardan korumaya yardımcı olur. Herbal Essences “Onarıcı” Argan Sprey Yağ ise saçlarınızı kökten uca onarır ve onların sağlıklı bir şekilde uzamasını destekler.

Kuruyan ve yıpranan saçlarınıza her yıkamada bakım yaparak saçınızın doğal formunu en güzel şekilde gösterecek Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Serisi; saf, doğal ve sertifikalı bitkisel özlerden üretilir. Tek kullanımda saçlara kolayca nüfuz eder, hasarlı saçları onarıp yumuşatmaya yardımcı olur ve doğal parlaklık kazanmalarını sağlar.

Doğa ve hayvan dostu Herbal Essences’ın vegan formülü, PETA tarafından onaylı olarak hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Yıpranmış Saçlar İçin Saf Argan Yağlı Onarıcı ve Yenileyici Bakım:

  • Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Şampuan: Argan Yağı serisi, saçları tek kullanımda 2 kat daha fazla besler*, üstelik vegan içeriğiyle doğayı destekler.
  • Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Saç Kremi: Zaman içerisinde yıpranmış saçların onarımına yardımcı olarak daha yumuşak ve canlı olmalarını sağlar.
  • Herbal Essences “Onarıcı” Argan Yağı Maske: Doğal kaynaklı içeriği ile saçları korumaya yardımcı olan bir maskedir.
  • Herbal Essences “Onarıcı” Argan Sprey Yağ: Saçları onararak saçların kökten uca sağlıkla uzamasını sağlayan bir yağdır.

* Saç kremi içermeyen şampuanlara kıyasla.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ