Hada Labo Tokyo parıltısı Gratislerde

Gratis’in tüketicisi ile buluşturduğu ithal markalar arasında yer alan Hada Labo Tokyo, yeni yıla özel olarak 2 ayrı cilt bakım serisi hazırladı. Hem yeni yıl bakımı için hem de yılbaşı hediyesi için ideal bir seçenek olan bu serileri Türkiye’de satışa sunan Gratis, kendine ve sevdiklerine güzel bakmak isteyenleri mağazalarına davet ediyor.

Cildin nem seviyesini önemli ölçüde artıran ve profesyonel cilt bakımını evde uygulama imkânı sunan Hada Labo Tokyo Glow serisi, nemlendirici ve canlandırıcı gece&gündüz kreminden oluşuyor.

Hada Labo Tokyo Glow nemlendirici krem, ciltteki kızarıklığı azaltarak cildi yatıştırırken içerisindeki süper hyalüronik asit ile de kırışık oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

Hada Labo Tokyo Glow canlandırıcı krem, içerisindeki süper hyalüronik asit ile cildin yaşlanma sürecini yavaşlatırken aynı zamanda cildi pürüzsüzleştiriyor, nemlendiriyor ve renk eşitsizliklerinin giderilmesi sağlıyor.

Parlak bir ciltten vazgeçemeyenler için hazırlanan Hada Labo Tokyo Premium serisi ise, nemlendirici losyon ve gündüz kreminden oluşuyor.

Hada Labo Tokyo Premium nemlendirici losyon, 7 çeşit hyalüronik asit içeriyor. Aktif bileşenleri ile cildi derinlemesine nemlendiriyor ve aynı zamanda kırışıklık oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

Hada Labo Tokyo Premium gündüz kremi, süper hyaluronik asit sayesinde cildin sıkılaşmasına ve elastikiyetinin artmasına yardımcı oluyor. Süt özü kıvamında olan Hada Labo Tokyo Premium gündüz kremi, 7 çeşit aktif bileşenleri ile de cildi yoğun bir şekilde nemlendiriyor ve cilde ipeksi bir pürüzsüzlük veriyor.

Hada Labo Tokyo’nun kendine özgü tescilli bileşeni olan süper hyalüronik asit içeren formülleri ile fark yaratan Glow ve Premium serileri sadece Gratis mağazalarında satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ