Bee Beauty’den yeni yıl hediye alternatifi

Gratis’in özellikle ürünlerinin kokuları ile dikkat çeken Bee Beauty markası kendine ve sevdiklerine güzel bakmak isteyenler için yeni parfüm serisi hazırladı. Uzun süre kalıcı ve yoğun altı farklı koku seçeneğinin bulunduğu Bee Beauty’nin yeni parfüm serisi Times hem yeni koku keşfetmeyi sevenler hem de yeni yıl hediye alternatifleri arayanlar için ideal bir seçenek oluyor.

Yeni yılda da kendine güzel bakanların vazgeçilmez kokularından biri olmaya aday Bee Beauty Times parfüm serisinde hem çiçeksi hem meyvemsi hem de odunsu kokular yer alıyor.

Bee Beauty Divine Times EDT

Vanilya ve çilek karışımının oluşturduğu meyveli aroma parfümün üst notasını oluşturuyor. Orta notasında ise portakal çiçeği, gardenya çiçeği ve yasemin gibi aromalar yer alıyor. Bee Beauty Divine Times EDT, son notasında yer alan Hindistan cevizi ve mandalinanın kokusu ile duyulara hitap ederek sakinlik sağlıyor.

Bee Beauty Glamorous Times EDT

Üst notasını vanilya ve sandal ağacının karışımı oluşturuyor.  Orta notalarda yer alan çiçeksi kokular ile eşsiz bir uyum yakalayan Bee Beauty Glamorous Times EDT, dip notalarda bulunan yasemin ve müge çiçeği ile uzun süre etkisini sürdürüyor.

Bee Beauty Luxurious Times EDT

Üst notasında bulunan misk, paçuli ve böğürtlen bileşimi ile meyveli bir esinti sunuyor. Şeftali, yasemin ve frenk üzümü özünü orta notasında taşıyan Bee Beauty Luxurious Times EDT, dip notasında da bergamot ve mandalina barındırıyor.

Bee Beauty Mystic Times EDT

Üst notasında bulundurduğu miskin esintileri ile canlı ve ferah bir hava veriyor. Parfümün orta notasını yasemin ve şeftali uyumu oluşturuyor. Bee Beauty Mystic Times EDT’nin dip notalarında bulunan elma ve armut aromaları da kalıcı ve farklı bir tarz sunuyor.

Bee Beauty Oriental Times EDT

Vanilya ve misk esintilerini üst notada taşıyan Bee Beauty Oriental Times EDT, sedir ağacı ve yaseminin cazibesini orta notasında barındırıyor. Son notasında barındırdığı mandalina, böğürtlen ve elma aromaları ile de kalıcılıkta iddiasını koruyor.

Bee Beauty Paradise Times EDT

Vanilya ve güneş çiçeği esintileri ile açılan koku, orta notalarda menekşe ve yasemin ile büyüleyici bir uyum yakalıyor. Bee Beauty Paradise Times EDT, dip notalarda yer alan ananas ve şeftalinin eşsiz dokunuşu ile uzun süre etkisini sürdürüyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ