Harvey Nichols yazlık sezonu hazır

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte moda canlandı. Yeni sezonda erkekleri neler bekliyor? 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda beyler, Harvey Nichols’ın trendsetter erkek markalarıyla modern ve cool bir görünüme bürünüyor.

Boglioli

Yıllardır stil sahibi erkeklerin gardırobunda yerini sağlamlaştıran Boglioli 2016 İlkbahar/Yaz  sezonunda Brezilya’dan ilham alıyor. 70’lerin eğlenceli ve renkli parçaları koleksiyonda dikkat çekerken sartorial şıklık ve erkeksi görünümler yenilikçi tasarımlarla yeniden yorumlanıyor.

Cifonelli

Paris merkezli Cifonelli markası 1880 yılından beri özel dikim takım elbiseleriyle erkeklerin stil anlayışına modern ve yenilikçi bir çizgi kazandırıyor. Cifonelli’nin en özel ve sofistike parçaları sadece Harvey Nichols’da.

Christopher Kane

Renkli ve sportif… 2016’nın sokak modası trendlerini belirleyen Christopher Kane yeni sezonda dikkat çeken geometrik çizgileri, blok desenleri, sportif parçalarıyla bu yaza renkli ve yenilikçi bir tavır kazandırıyor.

Jil Sander

Harvey Nichols’da ilk sezonunu kutlayan Jil Sander erkeği güçlü ve cool duruşunu yeni sezonda yaratıcı çizgisi ve iddialı formlarla birleştiriyor.

Larusmiani

İtalyan şıklığını stil sahibi erkeklerin gardırobuna kazandıran Larusmiani markası 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda geleneksel İtalyan terziliğine övgüler yağdıran parçalarıyla sadece Harvey Nichols’da.

Stil sahibi erkekler, 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda en özel markaların en özel koleksiyonlarıyla Harvey Nichols’da buluşuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ