Tergan’a bahar geldi

Bahar aylarının gelmesiyle yükselen enerjiler, Tergan’ın özgün çizgisiyle buluşuyor. Her tarzın takipçileri için modellerini özel olarak yorumlayan marka, tüm beğenilere karşılık veriyor. Uzun saatler boyunca alışveriş yapmayı tercih etmeyen erkekler için Tergan’ın geniş renk ve model yelpazesi, kurtarıcı görevini üstleniyor.

Etnik desenlerin gücünden ilham alan erkekleri de unutmayan marka, koyu lacivert üzerine işlediği desenlerle sevenlerine bambaşka bir yorum sunuyor. Tabanında kırık beyaz ve lacivert renklerini buluşturan model, bahara özgün bir tarzla adım atmak isteyen erkeklere diledikleri cesareti veriyor.

Marka, bahar rüzgârını ve enerjisini üstünde hissetmek isteyen erkekler için modellerinde vizon, gülkurusu, petrol mavisi gibi renkleri ustalıkla kullanıyor. Klasik duruşunu küçük dokunuşlarla zenginleştirmek isteyen erkekler için ise, tasarımlarının tabanlarına ince renk geçişleri ekliyor. Beyaz taban ile çeşitli modellemeler yapan marka, düz ve pürüzlü taban detaylarını kullanıyor. Siyah, lacivert, acı kahve renkleriyle zenginleşen modeller, erkeklerin bahar stiline bambaşka bir hava katıyor. İş ve günlük hayatta rahatlıkla kombinlenebilen modeller, erkeklere zahmetsiz bir şıklık sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ