Nars’ın mat ve yumuşak bir dokunuşu!

NARS Cosmetics’in son buluşu Velvet Matte Skin Tint SPF 30/PA+++ cilde yumuşak ve mat bir mükemmellik getirirken güçlü bir koruma sağlıyor. Yağ içermeyen özel formülü; cildi nemlendirirken gün boyu yağlanmasını ve aşırı parlamasını engelliyor. Velvet Matte Skin Tint SPF 30/PA+++, doğal görünümlü bitişi sayesinde NARS kadınlarının 1 numaralı ten ürünü olacak!

NARS’ın yenilikçi Velvet Illusion Complex teknolojisi, soft-focus etkisi (yani ışığı yansıtarak, cilde pürüzsüz bir görünüm) ve yumuşak bir doku veriyor. Şeffaf Pudra Tanecikleri, cilt tonunu düzenlerken kusurları flulaştırarak cildi anında pürüzsüz gösteriyor ve maskelemeden doğal olarak boyutlandırıyor.

Şeffaf pudra tanecikleri

Şeffaf Pudra Tanecikleri eşsiz küresel formları sayesinde, uygulama sırasında kadifemsi his ve yüksek düzeyde konfor sağlarken, Gül Meyvesi Özü gözeneklerin görünümünü azaltır ve parlamayı kontrol altına alır.

Kolayca harmanlanabilen Velvet Matte Skin Tint SPF 30/PA+++, en açık Ivory’den, en koyu Mahohany’ye uzanan 12 renk tonu ile tüm cilt tonları için; gün boyu etkili, konforlu, mat bir bitiş ve az ila orta arası kapatıcılık sağlıyor.

C ve E vitaminleri ve SPF 30 koruma faktörüyle zenginleştirilmiş renkli nemlendirici ile anında istenen sonuç!

Fiyatı; 135,00TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ