Cildimi tanıyorum ve seviyorum

Yaş 30’u geçtikten sonra cildinizin sizler için ne kadar önemli olduğunu ve asıl yatırımı cildinize yapmanız gerektiğini yavaş yavaş anlamaya başlıyorsunuz. Bedenimiz bizlerin ömürlük kıyafetleri ve onu ne kadar iyi tanırsak işte o kadar bize yakışır halde eşlik etmeye devam ediyor.

Yazı: Eda Taşkıran

Bu yazıyı kendi çevremde cildimle ilgili gelen sorular üzerine sizler için hazırladım. Malum yaş 35’i geçince ve hala genç bir cilt görünümünde olunca arkadaşlarınızdan en sık gelen soru “ne kullanıyorsun?” oluyor. Hal böyle olunca yaklaşık 10 senedir vazgeçemediğim markamı siz okuyucularımızla da paylaşmak istedim.

Caudalie benim için olmazsa olmazlar arasında. Evet size biraz abartılı gelebilir ama ben bu markayla bağ kurmuş durumdayım. Çünkü 20’li yaşlarda bolca güneşlenen ve göz çevrem dışında cildini çok nemlendirmek için bir çaba sarfetmeyen biriydim. Bu nedenle sonrasında cildimin iki renkli görünümü ve kuruluğu beni iyi hissettirmiyordu. Geçen süre içerisinde Caudalie ürünlerini keşfetmemle kendime uygun olanları seçmeye başladım ve yıllar içerisinde ihtiyaçlarıma göre değişiklik sağladım. Sürekli makyaj yapmayan biri olmam cildim için pozitif geri dönüşler sağladı. Ancak Caudalie Vinocrush Bronzlaştırıcı Pudra isminde bir ürün çıkardı ve yine doğallıktan uzaklaşmadan cilt rengini bronzlaştırabileceğimizi söylüyor. Henüz bu üründen almadım ancak merak ediyorum. Deneyimleme şansım olduktan sonra fikirlerimi sizlerle paylaşabilirim. Ayrıca Caudalie markasını tercih etmemdeki en önemli özelliklerden biri de içeriğinde üzüm çekirdeğinden yapılmış ve %97’ye varan doğal formülünün bulunması. Şu an evde tuz bitebilir, şeker bitebilir ancak yüz yıkama köpüğüm, göz çevresi kremim ve gece gündüz yüz nemlendiricim biterse büyük sıkıntı.

Bu arada cildinizin genç görünmesi için sadece dışarıdan takviye ettiğimiz kremler yeterli olmuyor, bol su tüketimi, düzenli cilt temizliği ve sağlıklı beslenmeyi eksik edersek hangi ürünü kullanırsak kullanalım sonuç istediğimiz gibi olmayacaktır.

Aşağıda sizlerle kullanmakta olduğum Caudalie ürün listemi paylaşıyorum. Umarım sizler içinde fayladı bir içerik olur.

Caudalie Vinoperfect Anında Işıltı Veren Gündüz Bakım Kremi

https://tr.caudalie.com/p/322/vinoperfect-aninda-isilti-veren-gunduz-bakim-kremi-322.html

Caudalie Resveratrol-lift Sıkılaştırıcı Gece Bakım Kremi

https://tr.caudalie.com/p/425/sikilastirici-ve-yaslanma-karsiti-gece-bakim-resveratrol-lift-425.html?q=gece%20kremi

Caudalie Resveratrol-lift Sıkılaştırıcı Jel Göz Bakım Kremi

https://tr.caudalie.com/p/423/sikilastirici-ve-yaslanma-karsiti-goz-balmi-resveratrol-lift-423.html

Caudalie Vinoclean Hassas Temizleyici Peeling

https://tr.caudalie.com/p/303/vinoclean-hassas-temizleyici-peeling-303.html

Caudalie Vinoclean Temizleme Köpüğü

https://tr.caudalie.com/p/307/vinoclean-temizleme-kopugu-307.html

Caudalie Vinergetic C+ Detoks Maskesi

https://tr.caudalie.com/p/352/detoks-maskesi-vinergetic-c-352.html

 

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ