Bosch’tan çocukların sevdiği lezzetler

Fonksiyonel ürünleriyle tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, bütün dönem boyunca derslerine çalışıp yorulan öğrencilere ve çocuklarını düşünen ailelere, katı meyve sıkacakları ile tost makinelerini öneriyor. Bosch katı meyve sıkacakları sayesinde zahmetsizce sıkılmış bir bardak taze meyve veya sebze suyu, her öğünde tazelik ve bol vitamin sağlarken, çocukların günlerine zindelik katıyor. Bosch Toastexx’te hazırlanan sağlıklı ve pratik yiyecekler ise miniklere lezzetli seçenekler sunuyor.

Tazelik ve bol vitamin

Dünyanın ilk seramik bıçaklı katı meyve sıkacağı Bosch MES4010, 84mm genişliğindeki XXL besleme ağzı ile farklı meyve ve sebze türlerini kesmeye gerek kalmaksızın kolaylıkla bol vitaminli içecekler hazırlamayı sağlıyor. 1200 Watt gücündeki motoru ve üç farklı hız ayarı ile sert veya yumuşak tüm meyve ve sebzelerden mümkün olan en fazla suyun elde edilmesine olanak tanıyor. Tüm parçaları birbirinden ayrılabiliyor ve bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Kaymayı engelleyen lastik ayakları sarsıntısız çalışma özelliği sağlarken, otomatik posa atma işlemi meyve suyunu rafine hale getiriyor ve meyve suyu sürahisinde bulunan köpük ayrıştırıcı parça da köpüklü meyve suyu içmeyenler için ideal alternatifi yaratıyor.

Sağlıklı ve pratik lezzetler

Bosch Toastexx TFB4402V tost makinesi, sahip olduğu ayrıcalıklı özellikleri ile kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi öğünlerinde, çocuklara sağlıklı ve pratik sofralar kurmayı çok kolay hale getiriyor. Lezzetli tostların kolayca hazırlanabileceği Bosch Toastexx TFB4402V tost makinesi, eğimli plakaları ile pizza dilimi ve börek gibi atıştırmalıkları ısıtırken de büyük kolaylık sağlıyor. Kullanıma hazır olduğunu haber veren gösterge ışığı sayesinde, doğru zamanda ve sıcaklıkta pişirme imkânı sunuyor. Kapalı, set üstü ızgara ve fırın konumu olmak üzere üç farklı ızgara konumu seçeneği sunan ürünün, yapışmayan yüzeyli ızgaraları çıkarılabiliyor ve makinede yıkanabiliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ