Birçok özellik tek kulaklıkta

İster sporda ister gündelik hayatta kullanabileceğiniz BackBeat FIT, sizi kulaklıkların karmaşık kablolarından kurtaracak. Bluetooth yoluyla cihazlara bağlanan küçük ve hafif BackBeat FIT, asgari seviyede suya dayanıklı. Özellikle sporseverler için geliştirdiği kulaklığı ile hediye arayışınıza bir alternatif olan  Plantronics BackBeat FIT, fosforlu renkleriyle Sevgililer Günü’nde en çok tercih edilen hediyelerden biri olacak. P2i nano teknoloji kaplaması ile de ter geçirmeyen BacBeat FIT, yoğun antrenmanlarda da sizi yalnız bırakmıyor.

Sevgilinizin yanında kolayca taşıyabileceği BackBeat FIT, esnek ve hafif yapısıyla da sevgilinizin beğenisini kazanacak. Sekiz saat kesintisiz müzik dinleme imkanı bulabildiğiniz BackBeat FIT 24 gram ağırlığı ile kulağınızdaki varlığını hissettirmiyor. Esnek yapıda olan Bacbeat FIT kablosuz stereo kulaklıklar her türlü antrenman seviyesi için rahat ve sabit bir duruş sağlıyor.

Telefonunuza Bluetooth özelliği ile bağladığınız BackBeat FIT, gelen çağrıları da üzerindeki tuşlarla yanıtlıyor. BackBeat FIT’in yanında bulunan koruyucu kılıfı tersyüz edildiğinde de telefonunuzu yerleştirebileceğiniz kol bandına dönüşüyor. Kırmızı, yeşil ve mavi fosforlu renkleri bulunan BackBeat FIT’i Turkcell flagship mağazalarında ve Hepsiburada.com internet sitesinde bulabilirsiniz.

Plantronics BackBeat FIT fiyat 369 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ