Caudalie Türkiye’nin marka yüzü Melisa Sözen oldu

Biz kadınlar cildimize iyi gelen ve olumlu etkilerini kısa sürede cildimizde gördüğümüz markalardan vazgeçemeyiz. Caudalie markası da bizim için cilt bakımında ilk sıralarda yer alan bir marka. 20’li yaşlardan 30’lu yaşlara geçiş sürecimizde cildimizin değişen ihtiyaçlarına yönelik farklı ürün guruplarını tercih ettiğimiz Caudalie, bugüne kadar bizi hiç yanılmadı. Bu nedenle de siz değerli okuyucularımıza; doğal, etkili ve sürdürülebilir formülleriyle cilt bakımında yüksek standartları ile tanınan Fransız cilt bakım markası Caudalie’nin yeni Resveratrol-Lift serisi hakkında güncel haberleri paylaşıyoruz.

Yenilenen Resveratrol-Lift serisi, “Gelecekteki Kolajen: Vegan & Sürdürülebilir” sloganı ile karşımıza çıkıyor. Bugün Caudalie, Fransa’nın 1 numaralı yaşlanma karşıtı ikonik serisini yeni nesil bir kolajenle daha da geliştiriyor ve yeniden tasarlıyor: Vegan Tip 1 Kolajen. Yaşlanma karşıtı bakıma yeni bir boyut kazandıran, devrim niteliğinde bir yeşil teknoloji. Bu büyük bilimsel gelişmeyle Caudalie, cildin %80’inde bulunan tip 1 kolajeni baz alan ve olağanüstü yaşlanma karşıtı etki gösteren bitkisel bir çözüm sunuyor. Bu inovatif formül sayesinde, cildin sıkılaşması ve dolgunlaşması 3 haftadan daha kısa bir sürede mümkün hale geliyor.

Caudalie’nin yeni Resveratrol-Lift serisinin Türkiye’deki marka yüzü Melisa Sözen oldu. Resveratrol-Lift serisinin cilt bakımında bitkisel bir devrim açan yeni formülünün lansmanı kapsamında, Caudalie Türkiye’nin Melisa Sözen ile gerçekleştirdiği bu iş birliği hem markanın hem de oyuncunun güzellik ve doğallık konusundaki değerlerini birleştiriyor. Melisa Sözen’in zarafeti ve doğal güzelliği, Caudalie’nin misyonu ile mükemmel bir uyum içerisinde. Markanın yeniden tasarladığı Resveratrol-Lift serisi, Melisa Sözen’in doğal ve sürdürülebilir güzellik konusundaki tutkusunu yansıtarak cilt bakımının geleceğini şekillendirmeye aday.

Caudalie Türkiye Ülke Müdürü Yasin Kocaoğlu, iş birlikleri hakkında, “Sevgili Melisa Sözen ile bu iş birliğini gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Hem markamızın hem de Melisa Hanım’ın doğal güzellik ile etkili ve sürdürülebilir cilt bakımı konusundaki tutkusu, bu projenin başarısının anahtarı oldu. Kendisi profesyonelliğinin yanı sıra zarafeti, samimiyeti ve markayı sahiplenmesi ile de birlikteliğimize ayrı bir değer kattı. Herkesten çok güzel tepkiler aldık ve bizim de çok içimize sinen, hayata geçirirken çok keyif aldığımız bir iş birliği oldu. Birlikte gelecekte daha da güzel işlere de imza atmayı diliyoruz” açıklamasında bulundu.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ