Yıpranmış saçlara elveda…

Kendine güven saçlardan başlar, bakımlı ve parlayan saç her kadının arzusudur. Bunun için bir çok ürün ve bakım formülü denendiği de bir gerçektir. Kadınlar için saçın şeklinden çok bakımlı görünmesi ilk sırada yer alır. Dove, Besleyici Çözümler Serisi ile yeni bir dönemin kapılarını aralıyor. Yeni formülünün içeriğindeki Keratin Onarım Teknolojisi sayesinde Dove Besleyici Çözümler Serisi yepyeni 4 ürün grubu ile yıpranmış saçları anında onarıyor ve besleyici özelliği ile saçların yeniden yıpranmasını önlüyor.

Kadınların saçları ile ilgili en çok rahatsız oldukları konuların başında yıpranma ve kuruluk geliyor. Dünyada her 5 kadından 4’ü saçlarının yıpranmış olduğunu düşünüyor. Dove, geliştirdiği yeni Besleyici Çözümler ürün grubu ile kadınların yıpranma sorununu kökünden çözmeyi vaad ediyor. Dove Besleyici Çözümler, Keratin Onarım Teknolojisi sayesinde anında onarım sağlarken, saçların bir daha yıpranmamasını destekleyen gerekli üstün bakımı sunuyor.

Dove Global Ürün Geliştirme Uzmanı Katya Ivanova, Yeni Dove Besleyici Çözümler Serisi’nin, hem kuruluk ve yıpranma belirtilerini yok edecek şekilde saç yüzeyinde anında etki gösterdiğini, hem de saçı içeriden ve sürekli olarak besleyerek, saçın yapısını güçlendirdiğini belirtiyor. Ivanova “Yeni ürün grubumuz, saçta biriken yorgunluğu gidererek, saçların sağlığını, dayanıklılığını ve gücünü daha uzun süre korumasına destek veriyor, ileride oluşacak yıpranmayı önlemeye yardımcı oluyor” sözleriyle Dove’un yeni geliştirilen formülünün üstünlüğünü de ortaya koyuyor.

Yeni Dove Besleyici Çözümler Serisi’ndeki her ürün grubu, saçların sadece günlük tarama, şekillendirme, renklendirme ve kimyasal işlemler nedeniyle gördüğü yüzeysel zararı onarmak ve saçları nemlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda saçı içten dışa besleyip yapılandırmaya yardım ediyor. Dove, kullandığı “Keratin Onarım Teknolojisi” ile her bir saç telinin derinliğine ulaşarak yıpranan saçın yapısını her kullanımda onarıp güçlendiriyor. Her kullanımda beslenen ve güçlenen saçlar, daha az yıpranıyor.

Dove Besleyici Çözümler Serisi 4 farklı ürün grubundan oluşuyor:

  • Yoğun Onarıcı Seri: Dove Yoğun Onarıcı Seri, Keratin Onarım Teknolojisi ile yıpranmış saçları onarıp güçlendiriyor. Kullanıldığı andan itibaren saç yüzeyini onarmaya başlayan şampuan ve saç kremi, bir yandan da saçı derinlemesine besleyip saçın daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. Yoğun Onarıcı bakım maskesi ise saçtaki proteinlerin yeniden yapılanmasına yardım ederek tarama nedeniyle oluşan kırılmalara karşı saçı koruyor.
  • Komple Bakım Serisi: Komple Bakım Serisi, içeriğindeki “Aqua Kompleks” ile saçları yıpranmaya karşı koruyor, daha yumuşak ve daha pürüzsüz hale getiriyor. Serideki şampuan ve saç bakım kremi saçın dış yüzeyini anında pürüzsüzleştirerek ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor ve uzun vadede saçların daha sağlıklı görünmesini sağlıyor.
  • Saç Dökülmesine Karşı Seri: Keratin Onarım Teknolojisi ile geliştirilen Saç Dökülmesine Karşı Bakım Serisi, bir yandan koparak saç dökülmesine karşı saçları sürekli besleyip bakım yaparken diğer yandan saç tellerini güçlendiriyor. Böylece, dipten uca beslenen saçlar dökülmeye karşı direnç kazanıyor.
  • Besleyici Bakım Serisi: Ultra Hafif yağlar içeren besleyici bakım serisi kabaran saçlara bakım yaparak saçları derinlemesine besliyor ve ipeksi bir pürüzsüzlüğe kavuşturuyor. Şampuan ve saç kremi sayesinde daha kolay şekil alan saçlar, bakım maskesi ile de yumuşacık oluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ