Sağlıklı bakım herkesin hakkı

Bronzlaşmak ve güneşlenmek tabii ki çoğu insanın hoşuna giden bir durumdur fakat, güneşin zararlı etkilerinide unutmamak gerekiyor. Bahar ferahlığının yerini yaz sıcaklarına bıraktığı şu günlerde, güneşin cilt üzerindeki zararlı etkileri de kendini göstermeye başladı. “Sağlıklı bakım herkesin hakkı” mottosuyla yola çıkan COSMED, Sun Essential Tüm Ciltler için Yüksek Korumalı DD Krem Light SPF 50 ürünü ile güneşin yaşlandırıcı etkilerine karşı yüksek koruma ve sedef parlaklığı sunuyor. Uluslararası standartlarda üretilen bu ürün, güne ışıltı dolu bir cilt ile başlamak isteyenleri bekliyor.

Bronz bir güzellik sunuyor

Çevresel faktörlerden dolayı yıpranmış cildin onarılmasına ve güçlendirilmesine destek olan COSMED Sun Essential Tüm Ciltler için Yüksek Korumalı DD Krem Light SPF 50, açık ve orta ton renk seçenekleri ile cildin tonuna göre kişiye özel aydınlık, ışıltı dolu bir ten rengi ve bronz bir güzellik sunuyor.

COSMED Sun Essential Tüm Ciltler için Yüksek Korumalı DD Krem Light SPF 50 bitkisel içeriği sayesinde güneşin yaşlandırıcı etkilerine karşı teninizde yüksek koruma sağlıyor. Cildinize yaşlanma karşıtı bakım yapan bu ürün, aynı zamanda uzun süreli nem ve ışıltı sağlıyor.

Fiyat 40 ml: 69 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ